Artykuły do tagu: Turystyka

Światowy Dzień Turystyki w Piotrkowie Trybunalskim
Piotrków w 2017 roku będzie gospodarzem wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki. To kolejna impreza, która odbędzie się w naszym mieście. Okazją jest 800-lecie Piotrkowa.
Jest moc! Kulturyści w Relaksie
Do Piotrkowa zjechali w sobotę najlepsi kulturyści z całej Polski. O godz. 15 w hali Relaks rozpoczął się Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness.
Zobacz święte panny piotrkowskie
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę, 14 listopada na spacer „Święte panny piotrkowskie”, szlakiem sanktuariów i klasztorów maryjnych. Początek spaceru o godz. 10 pod siedzibą CIT przy ul. Zamurowej 11.
Drwale z naszego powiatu byli najlepsi
34-osobowa grupa turystów z powiatu piotrkowskiego uczestniczyła w XXII Ogólnopolskim Zlocie Ekologicznym "Bory Tucholskie - 2015" z metą w centrum turystyczno-wypoczynkowym "Borów Tucholskich", czyli Ośrodku Doskonalenia Służb Więziennych Zacisze w gminie Lubiewo w powiecie tucholskim.
Piotrków w przededniu II wojny światowej
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Turysty. Tym razem podczas „Piotrkowskiego września”, mieszkańcy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak wyglądało nasze miasto w przededniu II wojny światowej.
Piotrków przyjazny rowerzystom
Piotrków Trybunalski został laureatem konkursu "Gmina przyjazna rowerzystom" 2015, którego organizatorem było Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer
Dla wszystkich, którzy nie mają pomysłu na sobotnie popołudnie z inicjatywą wychodzi Centrum Informacji Turystycznej. Odbędzie się kolejny spacer po Piotrkowie.
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego przygotował pomocne dla każdego turysty narzędzie - mapy turystyczne przeznaczone na urządzenia mobilne (np. tablety i smartfony).
Bełchatów: Zamiast węgla będzie turystyka
Wprawdzie największe jezioro w Polsce - po wyrobisku odkrywki Bełchatów - ma powstać dopiero za 35 lat, ale władze powiatu bełchatowskiego już teraz planują, jak będą wyglądać jego okolice.
Noc w Grotach i Skansenie
Diabeł i zbój Madej czekali na nocnych śmiałków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat