Artykuły do tagu: TrzeźwyPoranek

Najpierw prędkość, potem trzeźwość
Podczas niedzielnej akcji „Prędkość” policjanci z piotrkowskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. 22-latek zlekceważył przepisy ruchu drogowego, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
187 skontrolowanych, wszyscy trzeźwi
Policjanci z piotrkowskiej drogówki przeprowadzili kolejną akcję wymierzoną w kierujących pod wpływem alkoholu. „Trzeźwy poranek” zorganizowano 30 stycznia na terenie podlegającym Komisariatowi Policji w Gorzkowicach.
01.12.2016 13:29
Wszyscy trzeźwi
Wśród 238 skontrolowanych wszyscy byli trzeźwi. Poranne działania policjantów z piotrkowskiej drogówki prowadzone były wspólnie z dzielnicowymi. Patrole zmotoryzowane wystawiono na drogach wjazdowych i wyjazdowych Piotrkowa Trybunalskiego.
Zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców
6 września 2013 roku w godzinach 5:00 - 8:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego piotrkowskiej komendy przeprowadzili na terenie miasta działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat