Artykuły do tagu: TrybunałyKabaretowe

Renata Przemyk na Festiwalu Uśmiechu
Festiwal Uśmiechu Trybunały 2015 zainaugurował koncert Renaty Przemyk. Na scenie piotrkowskiego MOK-u wokalistka zaprezentowała się wraz z zespołem Acoustic Trio. Przemyk, uchodząca za jedną z najwybitniejszych polskich artystek, zabrała publiczność w pełną magicznych dźwięków podróż po swym muzycznym świecie.
Renata Przemyk, Artur Andrus, Kabaret Hrabi... Zbliża się Festiwal Uśmiechu
Kiedyś Trybunały Kabaretowe, dziś Festiwal Uśmiechu. Od trzynastu lat Piotrków kabaretami stoi, nie inaczej będzie i w tym roku.
To były figury z publicznością
W sobotnie popołudnie organizatorzy piotrkowskich Trybunałów Kabaretowych 2014 postawili ma młodych, którzy pokazali cztery strony kabaretu. Nie obyło się bez czynnego udziału publiczności.
Kabaret w klubie mężusiów
W piątek na uczestników Trybunałów Kabaretowych w Piotrkowie czekały kolejne atrakcje - tym razem teatralne.
Kabaret zaczął od... cyrku
Pokazem sztuki cyrkowej dla dzieci... i nie tylko rozpoczęły się piotrkowskie Trybunały Kabaretowe 2014. „Bez wąsów” i także dla dzieci wystąpił również Kabaret Hrabi.
Trybunały Kabaretowe: Są jeszcze bilety!
Nadal można kupować bilety na tegoroczne Trybunały Kabaretowe. Z naszych informacji wynika, że zostało jeszcze kilka miejsc na koncert kabaretu Hrabi, ale bilety można kupować także na inne koncerty.
Wesprzyj Trybunały Kabaretowe!
Piotrkowskie Trybunały Kabaretowe już za trzy tygodnie. Tymczasem okazuje się, że organizatorzy potrzebują wsparcia, aby sfinansować wszystkie tegoroczne atrakcje.
Andrzej Poniedzielski – jestem poetą użytkowym
W piątek, 18 października na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim wystąpił Andrzej Poniedzielski.
Dziesiąte Trybunały przeszły do historii
Dziesiąte Trybunały Kabaretowe to już historia. W ciągu czterech ostatni dni przez piotrkowski MOK przewinęło się w sumie 2 tysiące osób. Również dzisiejszego wieczoru sala była pełna.
Powrót weteranów – Hrabi znów bawi
W sobotni wieczór w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpił Hrabi - weterani Trybunałów Kabaretowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat