Artykuły do tagu: Trasa

Emzetki wróciły na Wojska Polskiego. Sprawdź jak kursują!
We wtorek 7 lipca oddano do użytku wyremontowany fragment ulicy Wojska Polskiego (od POW do Polnej), a w związku z tym zmieniły się trasy objazdu autobusów komunikacji miejskiej.
Nie będzie Zenka w Piotrkowie
"Wakacyjna Trasa Dwójki" została częściowo odwołana. Nie będzie się odbywała na lotniskach, w tym na terenie Aeroklubu w Piotrkowie, ale w miastach posiadających amfiteatry. Z naszych informacji wynika, że powodem takiej decyzji były nie tylko komplikacje pogodowe, ale i kiepska oglądalność show „Dwójki”.
Zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych przy S8
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Piotrkowa Trybunalskiego wykryli i zlikwidowali kolejny salon gier hazardowych, w którym znajdowały się cztery nielegalne automaty.
Z Piotrkowa do Bełchatowa pojedziemy pociągiem?
Niewykluczone, że w ciągu najbliższych kilku lat zostanie przywrócone połączenie kolejowe Piotrków - Bełchatów. PKP Polskie Linie Kolejowe opracowuje listę potencjalnych projektów.
Busy do Bełchatowa powrócą 18 maja
Prywatny przewoźnik obsługujący trasę Piotrków – Bełchatów poinformował, że pierwsze połączenia zostaną na niej przywrócone od 18 maja (poniedziałek). Firma cały czas dopracowuje nowe zasady funkcjonowania - zgodne z wymogami sanitarnymi i zapewniające bezpieczeństwo pasażerom.
Tymczasowe zmiany na trasie linii nr 1
W związku z robotami drogowymi na ul. Gospodarczej w Piotrkowie, inaczej pojadą autobusy MZK linii nr 1.
Trasa do narciarstwa biegowego już otwarta
Po raz pierwszy w Piotrkowie amatorzy nart biegowych mogą korzystać ze specjalnie przygotowanej trasy, która powstała na terenie stadionu miejskiego Concordia.
04.10.2016 11:05
Zablokują trasę 91
W sobotę o godzinie 18.00 w sali OSP w Brzozie ma odbyć się spotkanie organizacyjne w sprawie blokady trasy 91 przez mieszkańców gminy Moszczenica i Grabica.
Karambol w Łódzkiem. Nie żyją trzy osoby
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę (3 maja) na drodze S8 w miejscowości Kowiesy w województwie łódzkim. Zderzyło się 11 samochodów, kilkadziesiąt osób zostało rannych, trzy zginęły.
Nocne autobusy w Piotrkowie. Czy jest taka potrzeba?
W większych miastach funkcjonują. Zwłaszcza latem. W mniejszych nie mają racji bytu. Sprawdzamy, czy w Piotrkowie istnieje potrzeba wprowadzenia nocnych kursów komunikacji miejskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat