Artykuły do tagu: Trambambula

Huragan najlepszy w trambambule
Adam Haładaj i Wojciech Chęciński (Huragan) wygrali kolejne Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa (Trybunał Cup) w trambambule. W zawodach udział wzięło 9 drużyn.
Zespół „Podaj Górą” wygrał Trybunał League Piotrków czyli Miejsko – Powiatową Ligę Trambambuły. Po emocjonującym meczu wygrali w finale z Ornitologami. W lidze rywalizowało 12 zespołów.
Emocjonujące mecze w Trybunał League Piotrków
Kolejna runda piotrkowskiej ligi w Trambamule za nami. Tym razem mecze odbywały się w Ósemka Bilard Dart Pub. Na razie zawodnicy rywalizują w grupach, zwycięzców poznamy we wrześniu.
Trybunał Leauge Piotrków. II runda za nami
W piątek i w sobotę w klubie SEJF odbyły się kolejne rozgrywki w ramach TRYBUNAŁ LEAUGE PIOTRKÓW czyli Miejsko – Powiatowej Ligi Trambambuły.
Kolejne mecze w Trybunał League Piotrków
26 maja swoje rozgrywki zainaugurowała Miejsko - Powiatowa Liga Trambambuły. O zwycięstwo powalczy 13 dwuosobowych zespołów. Finał 29 września. Zawody rozgrywane będą w piotrkowskim Klubie SEJF. Kolejne mecze 15 i 16 czerwca.
Był turniej, teraz będzie liga
Cezary Rudnicki i Jakub Łopusiewicz wygrali Trybunał Cup, czyli otwarty turniej w trambambule jaki odbył się 2 maja w piotrkowskim klubie Sejf.
Trybunał Cup w Sejfie. Turniej Trambambuły
2 maja w Klubie Sejf w Piotrkowie odbędzie się TRYBUNAŁ CUP czyli Otwarty Turniej Trambambuły. Początek o 19:00.
Otwarty Turniej w Trambambule
Po raz kolejny miłośnicy "piłkarzyków" z Piotrkowa i okolic będą mogli spróbować swoich w turnieju organizowanym w Pubie Gaza.
Emocje w turnieju trambambuły
W piątek 26 stycznia w pubie "Ósemka" odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa w futbolu stołowym (trambambule). W zawodach uczestniczyło 12 dwuosobowych drużyn.
Rafał Kosiński i Tomasz Jagusiak najlepsi w futbolu stołowym
Kilkanaście dwuosobowych zespołów uczestniczyło w Otwartych Mistrzostwach Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego w Trambambule (futbolu stołowym) jakie odbyły się 2 czerwca w Pubie Ósemka. Najlepszymi okazali się Rafał Kosińki i Tomasz Jagusiak.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat