Artykuły do tagu: Trambambula

Zespół „Podaj Górą” wygrał Trybunał League Piotrków czyli Miejsko – Powiatową Ligę Trambambuły. Po emocjonującym meczu wygrali w finale z Ornitologami. W lidze rywalizowało 12 zespołów.
Emocjonujące mecze w Trybunał League Piotrków
Kolejna runda piotrkowskiej ligi w Trambamule za nami. Tym razem mecze odbywały się w Ósemka Bilard Dart Pub. Na razie zawodnicy rywalizują w grupach, zwycięzców poznamy we wrześniu.
Trybunał Leauge Piotrków. II runda za nami
W piątek i w sobotę w klubie SEJF odbyły się kolejne rozgrywki w ramach TRYBUNAŁ LEAUGE PIOTRKÓW czyli Miejsko – Powiatowej Ligi Trambambuły.
Kolejne mecze w Trybunał League Piotrków
26 maja swoje rozgrywki zainaugurowała Miejsko - Powiatowa Liga Trambambuły. O zwycięstwo powalczy 13 dwuosobowych zespołów. Finał 29 września. Zawody rozgrywane będą w piotrkowskim Klubie SEJF. Kolejne mecze 15 i 16 czerwca.
Był turniej, teraz będzie liga
Cezary Rudnicki i Jakub Łopusiewicz wygrali Trybunał Cup, czyli otwarty turniej w trambambule jaki odbył się 2 maja w piotrkowskim klubie Sejf.
Trybunał Cup w Sejfie. Turniej Trambambuły
2 maja w Klubie Sejf w Piotrkowie odbędzie się TRYBUNAŁ CUP czyli Otwarty Turniej Trambambuły. Początek o 19:00.
Otwarty Turniej w Trambambule
Po raz kolejny miłośnicy "piłkarzyków" z Piotrkowa i okolic będą mogli spróbować swoich w turnieju organizowanym w Pubie Gaza.
Emocje w turnieju trambambuły
W piątek 26 stycznia w pubie "Ósemka" odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa w futbolu stołowym (trambambule). W zawodach uczestniczyło 12 dwuosobowych drużyn.
Rafał Kosiński i Tomasz Jagusiak najlepsi w futbolu stołowym
Kilkanaście dwuosobowych zespołów uczestniczyło w Otwartych Mistrzostwach Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego w Trambambule (futbolu stołowym) jakie odbyły się 2 czerwca w Pubie Ósemka. Najlepszymi okazali się Rafał Kosińki i Tomasz Jagusiak.
Zagraj w Piłkarzyki i wygraj atrakcyjne nagrody
Przypominamy, że 2 czerwca w Pubie Ósemka w Piotrkowie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego w Trambambule czyli futbolu stołowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat