Artykuły do tagu: TraktWieluKultur

Weekend pod szyldem Traktu Wielu Kultur
W Piotrkowie trwa III Noc Traktu Wielu Kultur. Cykl rozmaitych imprez zaplanowano na cały weekend.
Weekend w Piotrkowie pełen atrakcji. Rusza III Noc Traktu Wielu Kultur
W piątek rozpoczyna się III Noc Traktu Wielu Kultur. Cykl imprez będzie trwać przez cały weekend. Na początek zapraszamy do Państwowej Szkoły Muzycznej, gdzie o 18.00 rozpocznie się koncert „Pamięci Ireny Sendler”.
Milion złotych na remont ODA?
Dwie firmy stanęły do przetargu na remont kamienica przy ulicy Sieradzkiej, w której mieści się Ośrodek Edukacji Artystycznej. To pierwszy budynek, który przejdzie renowację w ramach realizacji drugiego etapu projektu Trakt Wielu Kultur.
Odrestaurują Ośrodek Działań Artystycznych
Odnowienie kamienicy przy Sieradzkiej 8, w którym mieści się ODA - to kolejna inwestycja jaka zostanie zrealizowana w Rynku Trybunalskim.
13.06.2013 09:02
Rycerska rozkopana
Robotnicy rozkopali ulicę Rycerską na Starym Mieście w Piotrkowie.
Centrum Informacji Turystycznej wraz z piotrkowskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego zapraszają na bezpłatny spacer po mieście pod osłoną nocy.
Wkrótce zostanie ukończona przebudowa ulicy Farnej w Piotrkowie Trybunalskim. Nowym i zapewne ciekawym elementem nawierzchni drogowej są mosiężne tablice z wizerunkami herbów cechów rzemieślniczych. Jest ich 12 i każdy symbolizuje coś innego.
Remont ulicy Farnej rozpoczął projekt Trakt Wielu Kultur II. Piotrków czeka jednak na dofinansowanie unijne. Pieniądze dzieli Urząd Marszałkowski.
Piotrków: Ulica Słowackiego umiera?
Dzisiaj niemal wszyscy piotrkowianie robią zakupy w zachodniej części miasta, ale jeszcze kilka lat temu handel kwitł w centrum Piotrkowa - na ulicy Słowackiego. Na odcinku od torów PKP do Klasztoru Ojców Bernardynów butiki i sklepy zostały wyparte przez banki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat