Artykuły do tagu: Trądzik

Krem na trądzik – jaki wybrać?
Sprawdź, czym wyróżnia się krem na trądzik Sevolium!
Leczenie trądziku, domowe sposoby na cellulit
Niemal każda kobieta zmaga się z cellulitem, który szpeci wygląd skóry na udach, brzuchu i pośladach. Jak zredukować cellulit bez wizyty w gabinecie kosmetycznym? Czy domowe sposoby na cellulit naprawdę działają?
Trądzik różowaty - jak wyleczyć? Poznaj Opinie o Acnerose
Trądzik to choroba skóry występująca na skutek nadmiernego wydzielania sebum. Istnieją różne rodzaje tego schorzenia, które mogą być mniej lub bardziej nasilone. Ważne jest, aby wiedzieć z jakim rodzajem trądziku mamy do czynienia, ponieważ to ułatwi nam jego leczenie oraz odpowiednią pielęgnację skóry.
Z trądzikiem młodzieńczym można się uporać
Doskwiera większości nastolatków – w mniejszym lub większym stopniu. Jedni nie odczuwają go w ogóle, dla innych walka z nim jest uciążliwa i niemal niemożliwa do wygrania. Z trądzikiem – bo o nim mowa – można się jednak uporać. Pod warunkiem, że pamiętamy o kilku podstawowych zasadach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat