Artykuły do tagu: Topolowa

Rodzina z Piotrkowa potrzebuje pomocy (POSŁUCHAJ RELACJI)
Jedzenie, meble, naczynia, koce czy kosmetyki - tego przede wszystkim potrzebuje teraz rodzina z Piotrkowa, której mieszkanie spłonęło tuż przed świętami. Ogień zniszczył lokal przy ul. Towarowej wraz z całym wyposażeniem. Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży HARC postanowiło pomóc i zorganizowało zbiórkę wszystkich niezbędnych do życia produktów.
Trzech nieletnich odpowie za podpalenie na Topolowej
Dwóch 15-latków i jeden 16-latek odpowiedzą za spowodowanie pożaru składowiska elektrośmieci przy ul. Topolowej w Piotrkowie. Policja otrzymała opinię biegłego sądowego.
Zatrzymali sprawców podpalenia sortowni przy Topolowej?
Piotrkowska policja zatrzymała cztery nieletnie osoby w związku z pożarem sortowni elektrośmieci przy ul. Topolowej w Piotrkowie. Funkcjonariusze oraz sąd badają ich związek z tym wydarzeniem.
Krajobraz po pożarze. Służby ustalają przyczynę
200 tysięcy złotych – tyle wynoszą szacunkowe straty powstałe w wyniku pożaru, do którego doszło w czwartek wieczorem przy ul. Topolowej w Piotrkowie.
To mogło być podpalenie?
Podpalenie mogło być przyczyną czwartkowego pożaru przy ul. Topolowej w Piotrkowie. Spłonęły hale firmy handlowo-usługowej Derewenda, która zajmuje się recyklingiem sprzętu agd. Specjaliści uspokajają, nie ma zagrożenia zatrucia szkodliwymi substancjami.
06.04.2016 12:22
Czarnobyl czy Piotrków?
Okolice piotrkowskich hut (lub raczej tego, co z nich zostało) to dziś tereny przemysłowe naszego miasta.
Rzucił się z pięściami na maskę BMW, potem zaatakował... listonosza
Dyżurny piotrkowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o człowieku, który wchodząc na jezdnię utrudnia ruch samochodów. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, na ulicy Topolowej zauważyli agresywnie zachowującego się mężczyznę oraz innych uczestników zdarzenia.
Wybuchła instalacja do pędzenia bimbru
Piotrkowscy strażacy mieli bardzo pracowity weekend nie tylko w związku z nawałnicami, które przeszły nad naszym regionem. W jednym z budynków mieszkalnych przy Topolowej w Piotrkowie wybuchł pożar.
Ruszyła budowa parkingu przy Topolowej
Na placu przy skrzyżowaniu ulic Szymanowskiego i Topolowej ruszyły prace związane z budową nowych miejsc parkingowych.
Huta powstanie przy Topolowej
Wiadomo już, gdzie firma Anewal postanowiła uruchomić hutę szkła w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat