Artykuły do tagu: Tom-Center

Piotrkowski kickboxer brązowym medalistą mistrzostw świata
Tomasz Lasota, reprezentant Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu Kadetów i Juniorów federacji WAKO, które odbyły się we włoskim Jesolo Lido.
Kickbokserzy trzykrotnie na podium mistrzostw kraju
Trzy srebrne medale zdobyli kickbokserzy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Formule Low Kick, które odbyły się w miniony weekend w Legnicy.
Piotrkowscy kickbokserzy nadal w czołówce
Cztery medale wywalczyli zawodnicy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu K-1 Rules, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Na najwyższym stopniu podium stanął Tomasz Lasota, Andrzej Sabaciński i Damian Roll zdobyli srebrne krążki, a Adrian Dziubałtowski zajął trzecie miejsce.
...a reprezentanci PSSW Tom-Center w Radomsku
Andrzej Sabaciński i Tomasz Lasota, zawodnicy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wygrali swoje walki podczas II Gali Boksu o puchar starosty Powiatu Radomszczańskiego Andrzeja Pluteckiego. Gala odbyła się 28 października w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.
Piotrkowscy fighterzy najlepsi w Szczecinie
Kickbokserzy z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wywalczyli trzy medale podczas imprezy Polish Fighter Cup 6, która odbyła się w Szczecinie.
Robert Krasoń zawodowym mistrzem Europy!
Zawodnik Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wywalczył zawodowy pas mistrza Europy WAKO Pro w formule full contact (kat. wagowa -75 kg), Robert znokautował swojego rywala w 4. rundzie.
Piotrkowscy Kickboxerzy po(d)bili Węgry
Zawodnicy piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wywalczyli cztery medale podczas Pucharu Świata w kickboxingu, który odbył się w węgierskim Szeged.
Pięć medali zawodników Tom-Center Piotrków
W Kurzętniku (województwo warmińsko-mazurskie) rozegrane zostały mistrzostwa Polski seniorów w kick-boxingu w formule full-contact. Tradycyjnie nie zawiedli zawodnicy Tom-Center Piotrków. Podopieczni trenera Krzysztofa Tomy wywalczyli pięć medali (2 złote, srebrny i 2 brązowe).
Artur Cieciura brązowym medalistą mistrzostw świata!
Wspaniałe informacje dotarły do nas z Dublina gdzie rozgrywane były mistrzostwa świata seniorów w kick-boxingu w formule full contact. Reprezentant Tom-Center Piotrków Artur Cieciura wywalczył brązowy medal w wadze do 60 kilogramów.
Łukasz Gawlik najlepszy w K-1 Rules
Kolejny sukces zawodnika Tom-Center Piotrków. Kibice powoli przyzwyczajają się do tego, że z każdej imprezy mistrzowskiej piotrkowianie przywożą medale. W Gdańsku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w K-1 Rules. Po złoty medal sięgnął Łukasz Gawlik, który okazał się najlepszy w kategorii wagowej do 67 kg.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat