Artykuły do tagu: Toaleta

Wyburzają miejski szalet. Trwa modernizacja pl. Niepodległości
Na placu Niepodległości w Piotrkowie praca wre. Po uporządkowaniu drzewostanu rozpoczęły się prace rozbiórkowe. Trwa wyburzanie miejskiego szaletu.
Podgrzewana i z systemem alarmowym. Nowoczesna toaleta stanęła za urzędem w Wolborzu
Kompaktowa toaleta z nowoczesnym systemem sterowania stanęła na tyłach Urzędu Miejskiego w Wolborzu. Toaleta będzie bezpłatna.
W Piotrkowie musisz załatwić się na własną rękę?
Mężczyzna oddaje mocz w biały dzień przed jedną z kamienic na placu Czarnieckiego w Piotrkowie. Zapewne zdarzyło mu się to nie pierwszy i nie ostatni raz. Mieszkaniec, który poinformował nas o sprawie dołączył zdjęcie, które... mówi wszystko. Gdyby było więcej publicznych toalet, przyłapany „na gorącym” nie musiałby załatwiać swojej potrzeby w taki sposób? Czy w Piotrkowie brakuje miejskich toalet?
Ukradli umywalkę z publicznej toalety
Umywalka razem z baterią z toalety piotrkowskiej galerii handlowej padła łupem złodziei. W związku z tym, że sprawcy to recydywiści, grozi im nawet do 7,5 roku więzienia.
Co z toaletami w naszych parkach?
Niedawno Piotrków świętował oddanie do użytku zrewitalizowanego parku Poniatowskiego. Inwestycja kosztowała 3 miliony, zabrakło jednak środków na budowę toalet. Dlaczego?
W parku miejskim nie będzie toalety, ale będzie mostek zakochanych
Choć park im. ks. J. Poniatowskiego jest od kilku miesięcy modernizowany, nie zostanie urządzona tam toaleta. Dlaczego?
13.08.2014 06:08
Kupa do zrobienia
Nie oszukujmy się - mimo wyjścia z epoki słusznie minionej, mimo wzrostu cywilizacyjnego, czy Euro 2012, wciąż nie mamy się czym chwalić. W tym zakresie. Trudnym zakresie, i trudnym temacie.
W Sulejowie za potrzebą w krzaki
W Sulejowie już jakiś czas temu uruchomiono kilka toalet publicznych. Dziś jednak za potrzebą trzeba chodzić w krzaki, ponieważ toalety są (przeważnie) zamknięte. - Dlaczego?
Toaletę postanowili przykuć łańcuchem
- Po niedawnej „aferze kiblowej” wszyscy odpowiedzialni urzędnicy wzięli sobie do serca krytykę, jaka spadła na nich ze strony Internautów – pisze w liście do redakcji użytkownik portalu ePiotrkow.pl - Śmieszek. Przesyła też aktualne zdjęcie nowego toi toia.
Smród się niesie, a ludzie się śmieją
Na adres kontakt@epiotrkow.pl otrzymaliśmy zdjęcia przewróconego toi toia przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie. „Troskliwy mieszkaniec” informuje, że od kilku dni nikt z przenośną toaletą nie próbował zrobić porządku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat