Artykuły do tagu: To

Z ciekawą inicjatywą wystąpiła grupa mieszkańców naszego miasta zainteresowana szeroko rozumianą współpracą międzykulturową. Powołano do życia Stowarzyszenie Współpracy Interkulturowej „Gałązka Oliwna”.
Policja sprawdza, kto zabił bociana z Żelechlinka.
W jednym z tomaszowskich mieszkań z okna wypadł 49-letni mieszkaniec Łowicza. Ciekawostką jest to, że kilka dni temu z tego samego okna wyrzucono na bruk psa.
Cztery kolejne kamery na Starym Mieście i dwie w Alei 3-ego Maja. Na ulicach Piotrkowa pojawi się sześć nowych kamer. Rozbudowa istniejącego monitoringu już się rozpoczęła. Stosowny przetarg został już ogłoszony.
Wczoraj w godzinach południowych tomaszowscy policjanci złapali w parku grupkę nieletnich, którzy "raczyli się" alkoholem. Z tego grona 15-latka miała w organizmie promil alkoholu. Z kolei pijanego 14-latka zabrano do szpitala.
Wyrzucili psa z drugiego piętra, a gdy okazało się, że zwierzę po upadku jeszcze żyje zeszli na dół i dobili czworonoga. Tego bestialskiego czynu dopuścili się mieszkańcy Tomaszowa.
Zmiany personalne na stanowiskach dyrektorów piotrkowskich szkół. Od września w kilku placówkach oświatowych na terenie Piotrkowa zmienią się dyrektorzy.
Zalew Sulejowski staje się cuchnącym bajorem
Zalew Sulejowski umiera. To jest fakt, który wskazują nie tylko turyści, przyrodnicy, wędkarze, zarządcy i właściciele mniejszych i większych ośrodków wypoczynkowych, ale i śmietanka krajowych naukowców, którzy na co dzień badają liczne zbiorniki wodne.
Bełchatów: Nowy dyrektor szpitala
Zarząd Województwa Łódzkiego powołał Mirosława Pawła Leszczyńskiego na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie.
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę pt.: „POLSKA SZKOŁA PLAKATU” Na wystawie zaprezentowanych zostanie około 30 plakatów pochodzących z kolekcji Danuty i Jerzego Brukwickich. Wśród nich znalazły się prace uznanych artystów m.in..: Henryka Tomaszewskiego, Józefa Mroszczaka, Romana Cieślewicza, Jana Lenicy, Jana Młodożeńca, Franciszka Starowieyskiego, Waldemara Świerzego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat