Artykuły do tagu: Telewizja

Wolbórz będzie promowany w Tajlandii
Dziennikarze z Tajlandii przyjechali do Wolborza, aby poznać wielkanocne tradycje i kulturę naszego regionu. Celem wizyty azjatyckiej ekipy jest stworzenie spotu promującego Polskę.
Chcą poznać polskie tradycje wielkanocne. Dziennikarze z Azji w Wolborzu
Dziennikarze z Azji spotkają się z gospodyniami z gminy Wolbórz, by poznać polskie tradycje wielkanocne. Polska Agencja Prasowa na zlecenie i we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ambasadą RP w Bangkoku oraz Urzędem Miejskim w Wolborzu przygotowuje wizytę studyjną ekipy TV z Tajlandii.
HBO – czy warto dokupić ten pakiet?
Pakiet HBO może zainteresować każdego miłośnika dobrych filmów, seriali czy dokumentów. Składa się na niego kilka kanałów telewizyjnych oraz serwis streamingowy HBO GO, które zapewniają dostęp łącznie do ponad tysiąca tytułów.
„Pytanie na Śniadanie” na żywo z Piotrkowa
W najbliższą sobotę Telewizja Polska będzie nadawać na żywo z Piotrkowa Trybunalskiego. Nasze miasto będzie bohaterem programu „Pytanie na Śniadanie”.
26.11.2016 13:49
Jaka to melodia?
W sobotę (26.11) w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie odbył się casting do teleturnieju "Jaka to melodia?". Chętnych do wzięcia udziału w programie nie brakowało.
Co powinniśmy wiedzieć na temat reklamy telewizyjnej
Reklama powstała i rozwijała się razem z największymi cywilizacjami. W XXI wieku towarzyszy nam na każdym kroku, zarówno w świecie realnym jak i kreowanym przez media. Jednym z najbardziej znamiennych przykładów jest środowisko telewizyjne, w którym reklama zagościła na dobre.
Maja Popielarska gościła w Piotrkowie
Maja Popielarska spotkała się w środę z mieszkańcami Piotrkowa.
W dzisiejszych czasach technika telewizyjna rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Wszyscy wiemy, że jeszcze kilka lat temu telewizory, które wykorzystywały technologię 3D były całkowitą nowością, a ludzie nie do końca wiedzieli na czym polega ich fenomen. Również ze względu na cenę i samą ich dostępność, niewielu mogło pozwolić sobie na taką „nowinkę” we własnym domu.
04.11.2014 05:30
Ile kosztuje propaganda?
Chciałoby się powiedzieć – coraz więcej. Ale jak zmierzyć jej poziom w Piotrkowie? Proponujemy przyjrzeć się nakładom na miejską (urzędową?) telewizję. Koszty jej utrzymania od roku 2010 wzrosły ponad pięciokrotnie.
Spróbuj swoich sił na planie! - casting w Piotrkowie
W Piotrkowie Trybunalskim 23 i 24 lipca odbędzie się casting do seriali paradokumentalnych, które emitowane są w Polsacie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat