Artykuły do tagu: Technologia

Jak zadbać o transmisję danych w firmie?
Transmisja danych to zagadnienie dobrze znane każdej firmie, która swoje działania prowadzi podążając za rozwiązaniami, jakie dają nowe technologie w biznesie.
Jak wybrać funkcjonalny smartfon do 1000 zł? Na co zwrócić uwagę?
Rozważasz zakup nowego smartfona? Zastanawiasz się jaki model będzie najlepszy? Producenci każdego miesiąca zaskakują swoich klientów, coraz to nowszymi modelami telefonów komórkowych ze znacznie lepszymi parametrami technicznymi. Jeżeli dysponujesz ograniczonym budżetem, to Twój wybór co do zakupu urządzenia powinien być dokładnie przemyślany. Dzisiaj podpowiemy Ci na co w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę oraz jak powinien w sposób prawidłowy przebiegać zakup smartfona.
Dlaczego warto wybrać strony typu landing page?
Prowadząc sklep internetowy lub oferując swoje usługi przez internet warto regularnie sprawdzać nowe rozwiązania, bo często okazuje się, że umożliwiają one zdobycie wielu nowych klientów przy niskich nakładach kosztów.
HomTom HT10 – smartfon ze skanerem tęczówki oka
Jeszcze kilka lat temu zabezpieczenie biometryczne w postaci skanera linii papilarnych wydawało się być rozwiązaniem na miarę XXI wieku. Okazuje się, że technologia rozwija się szybciej niż można by się spodziewać – już dziś na rynku można znaleźć smartfon wyposażony w skaner tęczówki oka. Co więcej, kosztuje on mniej niż 1200 złotych.
„Wykorzystamy najnowocześniejszą technologię”
To urządzenie może nieźle namieszać na rynku wirtualnej rozrywki. Jak już informowaliśmy wcześniej, w Piotrkowie będzie produkowana pierwsza na świecie elektroniczna kostka do gry.
Pierwsza elektroniczna kostka będzie produkowana w Piotrkowie
To może być światowy hit! W Piotrkowie będzie produkowana pierwsza na świecie elektroniczna kostka do gry.
Parki technologiczne z Łodzi i Bełchatowa będą razem działać na rzecz rozwoju innowacji w regionie łódzkim. Łódzki Technopark i Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo-Technologiczny podpisali porozumienie o współpracy między instytucjami. Jednym z celów porozumienia ma być działanie na rzecz ułatwienia przepływu innowacyjnych rozwiązań ze sfery nauki do sfery biznesu.
Na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Piotrkowie, z nazwy humanistyczno-przyrodniczym, powstają rzeczy, które wykraczają poza profil uczelni. Studenckie koło naukowe nowych technologii przymierza się do zbudowania drugiego... robota. Pierwszy powstał kilka miesięcy temu.
Piotrków: Nowocześnie, ale czy oszczędnie?
Na terenie miasta realizowane są prace związane z rozbudową i modernizacją kanalizacji sanitarnej. Prace przeprowadzane są przy okazji remontów ulic i placów, ale również w miejscach, gdzie takich remontów się nie prowadzi. Stosowne są metody tradycyjne – ale nie tylko. Renowację kanalizacji w mieście przeprowadza się również, korzystając z nowoczesnych metod bezwykopowych, zakładając np. tzw. rękawy. Niektórzy twierdzą, że nie wszędzie jest to uzasadnione, że to marnotrawienie pieniędzy z miejskiej kasy. Podobną opinię podzielają mieszkańcy. Radny Jan Dziemdziora nie wyklucza przedstawienia sprawy na Komisji Rewizyjnej.
Auta elektryczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat