Artykuły do tagu: Targowisko

Uderzył w słup na pustym placu
Do nietypowego zdarzenia doszło w środę wieczorem na terenie targowiska przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda uderzył w betonowy słup. Na szczęście nikt nie został ranny.
Wiceminister funduszy  i polityki regionalnej wsparł kampanię A. Dudy w Piotrkowie
Wiceminister funduszy i polityki regionalnej, Waldemar Buda przyjechał do Piotrkowa, aby wesprzeć kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Polityk wraz z lokalnymi działaczami Prawa i Sprawiedliwości udał się na miejskie targowisko przy ul. Dmowskiego, aby agitować wśród mieszkańców. Zorganizował także krótką konferencję prasową, w której uczestniczyli również poseł Grzegorz Lorek oraz wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba.
02.06.2020 14:55
Ponowny protest kupców
Kupcy handlujący na piotrkowskich targowiskach ponownie protestowali przeciwko wzrostowi opłat za prowadzenie handlu. Handlarze zebrali się przy budynku hali targowej. Przygotowali specjalne pismo ze swoimi postulatami, które podpisało 70 osób oraz symboliczną taczkę dla prezydenta i dyrektora Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Gorzkowice: targowisko będzie otwarte dla wszystkich handlujących
Od 1 czerwca na targowisku w Gorzkowicach zostaną zniesione ograniczenia dotyczące handlujących. Sprzedawcy i klienci nadal będą musieli przestrzegać zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
ZDiUM pracuje nad nową organizacją targowiska
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie pracuje nad nową organizacją miejsc do handlowania przy ul. Targowej. O opinię w tej sprawie chce poprosić także mieszkańców w konsultacjach społecznych.
Targowisko w Gorzkowicach pozostanie otwarte
Władze gminy rozważały jego zamknięcie ze względu na dużą liczbę kupujących i niestosowanie się przez nich do zaleceń sanitarnych. W poniedziałek na placu targowym przeprowadzono kontrolę.
Częściowe zniesienie ograniczeń na miejskich targowiskach
Od 19 maja na piotrkowskich targowiskach będzie można handlować artykułami przemysłowymi. Zniesienie ograniczeń dotyczy wyłącznie tych sprzedawców, którzy posiadają wykupioną rezerwację stanowisk.
Na sobotniej giełdzie spory ruch. Nie wszyscy przestrzegają obostrzeń
Na terenie targowiska i giełdy samochodowej przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie nie brakowało w sobotę zarówno osób handlujących jak i klientów. Niestety nie wszyscy, którzy wybrali się na zakupy przestrzegali obowiązujących zaleceń i obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Podobnie jest także na innych targowiskach w Piotrkowie i powiecie.
Targowisko w Gorzkowicach do zamknięcia?
Na targowisku w Gorzkowicach zrobiło się niebezpiecznie. Mimo zaleceń o zachowanie odległości podczas zakupów kłębią się tam tłumy mieszkańców gminy. - Sznur samochodów oczekujących na wjazd na targowisko ciągnął się ostatnio na półtora kilometra - mówił na antenie radia Strefa FM wójt Gorzkowic Alojzy Włodarczyk.
Otwierają targowisko w Gorzkowicach
Od poniedziałku 27 kwietnia targowisko w Gorzkowicach zostanie otwarte, ale w ograniczonym zakresie. Będzie tam można sprzedawać i kupować wyłącznie produkty żywnościowe pochodzące z gospodarstw rolnych, płody rolne (warzywa i owoce), płody leśne, produkty rolne i ogrodnicze (sadzonki, nasiona, kwiaty, rozsady).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat