Artykuły do tagu: TargiOgrodnicze

XII Piotrkowskie Targi Ogrodnicze nie odbędą się 30 kwietnia. Ich odwołanie związane jest z fatalnymi warunkami pogodowymi.
Pamiętaliśmy o ogrodach
Na jedenaste Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”, zorganizowane przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim, przybyło około 160 firm z całego kraju liczących się w branży ogrodniczej. Bardzo bogata oferta wystawców i piękna słoneczna pogoda przyciągnęły na tereny wystawowe przed zamkiem w Bykach tłumy zwiedzających – szacujemy, że ich liczba przekroczyła w tym roku 10 tys.
X Piotrkowskie Targi Ogrodnicze
Już po raz dziesiąty w Piotrkowie odbyły się Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. Na zamku w Bykach zgromadziło się około 160 wystawców, którzy zaprezentowali m.in. sprzęt, narzędzia oraz maszyny do pielęgnacji ogrodów.
Już dziś
Nasiona, sadzonki, narzędzia i sprzęt ogrodniczy czy meble ogrodowe będzie można kupić podczas X Jubileuszowych Piotrkowskich Ogrodniczych, które odbędą się dzisiaj (w niedzielę 19 kwietnia) na placu przy Zamku w Bykach.
X Piotrkowskie Targi Ogrodnicze
Po raz dziewiąty w Piotrkowie odbędą się targi ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. 19 kwietnia na zamku w Bykach (przy ulicy Kasztelańskiej 9) zgromadzi się kilkudziesięciu wystawców, którzy zaprezentują m.in. sprzęt, narzędzia oraz maszyny do pielęgnacji ogrodów, drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne, nasiona, sadzonki, cebule, roślin rabatowych, balkonowych i doniczkowych, a także podłoża, nawozy, środki ochronne roślin, a nawet meble ogrodowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat