Artykuły do tagu: Targi

Targi dla branży meblowej w Piotrkowie
Ponad 20 wystawców bierze udział w targach dla branży meblowej zorganizowanych w piątek w Piotrkowie. Impreza odbywa się w siedzibie firmy ADS przy ul. Roosevelta 46.
Pamiętaliście o ogrodach?
O godz. 8.00 w niedzielę na błoniach Zamku w Bykach rozpoczęły się XIV Piotrkowskie Targi Ogrodnicze "Pamiętajmy o ogrodach". Na zwiedzających czekało ok. 150 wystawców.
W niedzielę Piotrkowskie Targi Ogrodnicze
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejne Targi Ogrodnicze, które 14 kwietnia odbędą się na błoniach zamku w Bykach.
Stoisko Piotrkowa najlepsze na targach w Katowicach
Piotrków Trybunalski otrzymał pierwszą nagrodę za najlepsze stoisko na Targach Turystyki GLOBalnie w Katowicach. To już kolejne wyróżnienie dla naszego miasta.
Szkoły promowały się w Wolborzu
W hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Wolborzu, z inicjatywy Anetty Goworek, pedagoga szkoły, odbyły się XVII Targi Edukacyjne. Dwadzieścia szkół ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego i tomaszowskiego prezentowało swoją ofertę edukacyjną i zachęcało uczniów do wybrania dalszej drogi kształcenia.
Kolejne targi branży spożywczej w naszym regionie
W weekend producenci żywności z całej Polski oraz przedstawiciele sklepów współpracujących z operatorem grupy HIT, spotkali się we Włodzimierzowie, aby zaprezentować swoją ofertę i nawiązać nowe kontakty zawodowe.
Piotrków zaprezentował się najlepiej
Podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu, które odbyły się w miniony weekend, twórcy stoiska „Piotrków Trybunalski - 800 lat w centrum Polski” otrzymali nagrodę za najlepszą prezentację miasta. O jej przyznaniu zdecydowali uczestnicy targów i odwiedzający, którzy wyrazili swoją opinię podczas głosowania.
Targi edukacyjne w Gomulinie
Czym kierować się przy wyborze dalszej drogi kształcenia? Jaką szkołę wybrać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można było uzyskać 8 lutego podczas Gminnych Targów Edukacyjnych, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie.
Targi stolarskie w Piotrkowie
Piotrkowscy stolarze w piątek na brak atrakcji nie mogą narzekać. Firma ADS już po raz 13. zorganizowała dla nich spotkanie branżowe, które potrwa do godziny 15.00.
Targi wielobranżowe w Moszczenicy
Łazik marsjański, produkty regionalne, innowacyjne rozwiązania z branży IT, porady ekspertów, rozwiązania dla firm, animacje dla dzieci i występy artystyczne - to wszystko przygotowali organizatorzy II Międzynarodowych Targów branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii oraz pikniku historyczno-naukowego, które odbędą się 9 września w hali sportowej w Moszczenicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat