Artykuły do tagu: Talent

Dominik będzie reprezentował gminę
W Publicznej Szkole Podstawowej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Trzepnicy odbył gminny etap Ogólnopolskiego Programu Dydaktyczno-Kulturalnego „Wygraj szansę”. Jego celem jest odkrywanie talentów wokalnych.
Piotrkowianka w „Mam Talent
W III odcinku TVN-owskiego Mam Talent wystąpiła piotrkowianka Alicja Wiśniewska. Przedstawiła układ ekwilibrystyczny na kulach, wykorzystując także inne rekwizyty tj. skakankę i hula hop.
3xTAK dla Małych Piotrkowian
3 x TAK usłyszeli Mali Piotrkowianie – zespół przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie, który swoim udziałem w programie „Mam Talent” zachwycił jurorów oraz publiczność.
Trzeba wyjechać z Piotrkowa, by zostać mistrzem?
Piotrków może się poszczycić kilkoma znakomitymi zapaśnikami, piłkarkami i piłkarzami ręcznymi, oraz siatkarzem. Wszyscy kibice liczą też, że Kamil Majchrzak zostanie wielkim tenisistą. Jak na razie jest naszą „nadzieją”.
Rozprza: Radek Sobański talentem roku
Uczniowie 7 szkół z terenu gminy rozpoczęli już wakacje. W minioną środę odbywały się uroczyste akademie kończące okres nauki w szkole.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat