Artykuły do tagu: Talent

Chcą jechać na mistrzostwa świata. Potrzebują wsparcia
6 zawodniczek Piotrkowskiej Fundacji Talentów awansowało na mistrzostwa świata w akrobatyce powietrznej, które odbędą się we wrześniu w Hiszpanii. Aby wyjechać na zawody potrzebują 15 tysięcy złotych.
Piotrkowska Fundacja Talentów na World Gymnaestrada
50 – osobowa grupa z Piotrkowskiej Fundacji Talentów reprezentowała Polskę na zorganizowanej w lipcu w austriackim Dornbirn imprezie „World Gymnaestrada”. Na wystawie łącznie zaprezentowało się 18.000 gimnastyczek i gimnastyków z 65 krajów.
Awansowały na mistrzostwa świata
Zawodniczki Piotrkowskiej Fundacji Talentów zdobyły medale w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej aprobowane przez POSA – Pole Sports & Arts World Federation. Dzięki temu uzyskały awans na Mistrzostwa Świata, które odbędą się we wrześniu w Hiszpanii. Na te zawody pojadą też zawodniczki, które zajęły 4 miejsce.
Sukcesy piotrkowian z Piotrkowskiej Fundacji Talentów
W sobotę (27 kwietnia) w Gdyni odbył się XIV Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno-Tanecznych "Gim Show". Dwa złote medale i dwa wyróżnienia trafiły do piotrkowian z Piotrkowskiej Fundacji Talentów.
Borys wystąpił na deskach teatru w Krakowie
Ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem muzyczna biografia najwybitniejszego polskiego tenora, Jana Kiepury, autorstwa Jacka Cygana, zawitała tym razem do zabytkowego Teatru im. Juliusza Słowackiego na krakowskiej Starówce, a wraz z nią mieszkaniec gminy Sulejów, 10-letni Borys Bartłomiejczyk.
Finaliści amerykańskiej edycji MAM TALENT w ZSP 2
We wtorek w ramach strefy SPORT pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Kontakt Piotrków 2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie gościli Ben i Holly Crevier którzy wraz ze swoją kilkunastoosobową rodziną byli finalistami amerykańskiej edycji Mam Talent!
Dominik będzie reprezentował gminę
W Publicznej Szkole Podstawowej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Trzepnicy odbył gminny etap Ogólnopolskiego Programu Dydaktyczno-Kulturalnego „Wygraj szansę”. Jego celem jest odkrywanie talentów wokalnych.
Piotrkowianka w „Mam Talent
W III odcinku TVN-owskiego Mam Talent wystąpiła piotrkowianka Alicja Wiśniewska. Przedstawiła układ ekwilibrystyczny na kulach, wykorzystując także inne rekwizyty tj. skakankę i hula hop.
3xTAK dla Małych Piotrkowian
3 x TAK usłyszeli Mali Piotrkowianie – zespół przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie, który swoim udziałem w programie „Mam Talent” zachwycił jurorów oraz publiczność.
Trzeba wyjechać z Piotrkowa, by zostać mistrzem?
Piotrków może się poszczycić kilkoma znakomitymi zapaśnikami, piłkarkami i piłkarzami ręcznymi, oraz siatkarzem. Wszyscy kibice liczą też, że Kamil Majchrzak zostanie wielkim tenisistą. Jak na razie jest naszą „nadzieją”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat