Artykuły do tagu: Tablice

W Wolborzu stanęły tablice turystyczne
Dwie tablice turystyczne z opisami zabytków stanęły w Wolborzu. W sumie będzie ich kilkanaście. System informacji turystycznej powstał przy współpracy Stowarzyszenia Przyjaciół Wolborza z Urzędem Miejskim.
Zamierzają oznakować brzegi Pilicy
Robi się coraz cieplej, dlatego z każdym następnym dniem kajakarzy pływających po Pilicy będzie coraz więcej. Włodarze powiatu piotrkowskiego zamierzają oznakować brzegi tej rzeki, znajdujące się na terenie powiatu, chcą w ten sposób ułatwić identyfikację poszczególnych miejsc wszystkim tym, którzy lubią taką formę rekreacji.
Co dają żółte tablice rejestracyjne?
Zapewne miałeś okazję zobaczyć żółte tablice umieszczone na stosunkowo starym samochodzie. Zastanawiałeś się pewnie co one mogą oznaczać. Już spieszymy z wyjaśnieniem. Charakterystyczny kolor żółty świadczy o tym, że dany pojazd został zarejestrowany jako zabytek. Jak już pewnie się domyślasz, nie każdy pojazd może takim zabytkiem być. Jakie kryteria zatem musi spełnić, aby takie miano uzyskać?
Szlak filmowy - nowe tablice informacyjne na Starym Mieście
14 nowych tablic szlaku filmowego i dodatkowo 2 kolejne wskazujące lokalizacje nieistniejących już bram miejskich, pojawi się niebawem na Starym Mieście w Piotrkowie.
Radomsko: Tablice z planem miasta
Turyści odwiedzający Radomsko, ale i radomszczanie, praktycznych wiadomości o mieście mogą teraz szukać na podświetlanych tablicach, które stanęły w różnych częściach miasta.
 Tablice informacyjne przy sulejowskich zabytkach
Urząd Miejski w Sulejowie zamontował tablice z informacjami dotyczącymi najważniejszych zabytków Sulejowa - kościoła parafialnego pw. św. Floriana Męczennika oraz zespołu klasztornego opactwa Cystersów na Podklasztorzu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat