Artykuły do tagu: TVN

Stalker nęka swoją ofiarę zza krat piotrkowskiego aresztu
W programie „Uwaga” stacji TVN wyemitowano reportaż o koszmarze młodego łodzianina, którego nęka stalker. Jak się okazało groził on Adamowi Wiankowskiemu zza krat telefonując z aresztu w Piotrkowie. Czy zatem w piotrkowskim więzieniu złamano procedury? Jego rzecznik nie chce komentować sprawy.
Wojtek Baranowski w „Dzień Dobry TVN”
Związany z Piotrkowem muzyk Wojtek Baranowski (Baranovski) wystąpił na żywo w niedzielnym programie „Dzień Dobry TVN”. Zaśpiewał też swoją własną piosenką „Mamo”.
Piotrkowianin w Milionerach!
Łukasz Świderek, mieszkaniec Piotrkowa wygrał 40 tysięcy złotych w teleturnieju „Milionerzy” emitowanym na antenie telewizji TVN. Mało brakło, a pan Łukasz wzbogaciłby się o 75 tysięcy złotych.
Pomóżmy Szkole Podstawowej nr 12! Głosowanie trwa do 17 listopada
Jeszcze tylko dziś można głosować, aby wspomóc Szkołę Podstawową nr 12. Uczniowie piotrkowskiej podstawówki nagrali teledysk do serialu „Szkoła”.
Mała piotrkowianka w półfinale Mam Talent
Piotrkowianka Alicja Wiśniewska trafiła do półfinału telewizyjnego show Mam Talent.
W czwartek wieczorem Piotrków w TVN-ie
W czwartek o godz. 20.50 w stacji TVN rozpocznie się odcinek programu „Kuchenne rewolucje”, w którym Magda Gessler robi porządki w jednej z piotrkowskich restauracji.
Wszyscy wesprzyjmy Gimnazjum nr 5!
Jeśli wesprzemy Gimnazjum nr 5, w piotrkowskiej szkole wystąpi gwiazda młodego pokolenia – Dawid Kwiatkowski.
Jarek Kuźniar w Powiatowym Centrum Sportu
Powiatowe lodowisko w Bełchatowie posiada najlepszy w Polsce i jeden z dwóch w kraju, sezonowy tor curlingowy. Wczoraj (24 stycznia) pojawił się na nim Jarosław Kuźniar z TVN24, który uczył się curlingu.
Spotkaj się z reporterem
Drabina Kwaśniewskiego, stół Durczoka i przypadki Lisa czyli "Anegdoty dziennikarskie". Piotrkowski klub Insomnia zaprasza na wyjątkowe spotkanie z dziennikarzem telewizyjnych "Faktów", a kiedyś "Teleexpressu" Maciejem Mazurem. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat