Artykuły do tagu: TIR

Policjanci kontrolowali ciężarówki i busy
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie prowadzili w środę działania pod nazwą "Truck i Bus".
04.08.2015 10:55
Pijany kierowca TIR-a
3 sierpnia rano policjanci pełniący służbę na drodze krajowej nr 1 (powiat radomszczański), zatrzymali do kontroli kierowcę ciężarowego renaulta. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez mundurowych wykazało, że 56 -letni mieszkaniec województwa mazowieckiego miał w organizmie 2,8 promila alkoholu.
Zginął pod kołami TIR-a
23 lipca 2015 r o godzinie 18:15 na drodze wojewódzkiej nr 715 w miejscowości Ujazd doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć na miejscu poniósł 58-letni mieszkaniec Koluszek.
Pociąg staranował tira [ZDJĘCIA]
Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Milejowie w gminie Rozprza doszło w piątek wieczorem do wypadku. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć z samochodu ciężarowego niewiele zostało.
Przed TIR-ami uciekają do rowu
Kiedy po raz kolejny swoją drogę do sklepu skończyła w... rowie, postanowiła zaprotestować. Jolanta Dobrakowska z Rakowa (podobnie jak jej sąsiadki obawiające się o życie swoich dzieci) ma już dość “uciekania” przed TIR-ami, które pędzą po drodze z Piotrkowa do Moszczenicy, mocno przekraczając prędkość (pomijając fakt, że w ogóle nie powinno ich tam być). Ktoś kiedyś obiecał w tym miejscu chodnik, ale...
Zderzenie autokaru z TIR-em. 15 osób trafiło do szpitala
Do wypadku doszło w Dobrzelowie pod Bełchatowem dziś w nocy. Poszkodowani to górnicy z Piotrkowa jadący na nocną zmianę. Droga była zablokowana przez całą noc. Jak teraz wygląda sytuacja?
TIR najechał na tył wozu, dwie osoby w szpitalu
We wtorek (4 listopada) około godziny 12.05 na drodze krajowej 91 między miejscowościami Rękoraj i Karlin doszło do wypadku drogowego.
Kierowca TIR-a śmiertelnie potrącił mężczyznę
Do śmiertelnego wypadku doszło w środę (29 października) w Wiadernie na drodze równoległej do S8. Kierowca TIR-a śmiertelnie potrącił 60-letniego pieszego.
Już w przyszłym roku, po wielu latach zmagań starostwa bełchatowskiego, samochody ciężarowe przestaną przejeżdżać drogą powiatową Kącik - Mzurki.
3 Maja/Kopernika: Focus uderzył w tira
W piątek ok. godz. 17.00 na skrzyżowaniu al. 3 Maja i Al. Kopernika doszło do kolizji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat