Artykuły do tagu: TBS

20 lat TBS w Piotrkowie Trybunalskim
8 osiedli, 670 mieszkań, a także zmiana wizerunku miasta na lepsze - to tylko część osiągnięć piotrkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, które wymieniła Elżbieta Sapińska, prezes spółki podczas uroczystości 20-lecia jej istnienia.
Nowe mieszkania na Starym Mieście
31 mieszkań dla piotrkowian powstanie w nowej kamienicy u zbiegu ulic Jerozolimskiej i Starowarszawskiej. To kolejna inwestycja w ramach projektu „Młode Stare Miasto”.
21.12.2017 11:13
Przekazali czujki czadu
Blisko 50 czujników czadu otrzymali strażacy od piotrkowskiego magistratu. Sprzęt będzie instalowany w mieszkaniach Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Przekazanie czujek odbyło się w czwartek w siedzibie Komendy Miejskiej PSP przy ul. Jagiellońskiej.
Osiedle 800-lecia zacznie tętnić życiem
Klucze do mieszkań w nowych blokach przy ul. Broniewskiego 17 i 19 w Piotrkowie już wręczone. Łącznie w dwóch budynkach na osiedlu 800-lecia zamieszka 67 rodzin.
Jeszcze w tym tygodniu wprowadzą się do nowych mieszkań
Jeszcze w tym tygodniu do nowych mieszkań przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie wprowadzi się 67 rodzin. Osiedle 800-lecia wzbogaciło się bowiem o dwa nowe budynki.
Nowe mieszkania w starej kamienicy
Dziewięć wyremontowanych mieszkań oddano do użytku w kamienicy przy Rynku Trybunalskim 5/placu Czarnieckiego 1. Kamienicy o tyle wyjątkowej, że położonej w samym sercu miasta i wpisanej do krajowego rejestru zabytków. Klucze nowym najemcom wręczył dziś prezydent Piotrkowa, Krzysztof Chojniak.
Będzie nowa kamienica w Piotrkowie
A będzie w niej 31 mieszkań. Powstanie u zbiegu ulic Jerozolimskiej i Starowarszawskiej. Prace być może rozpoczną się jeszcze w tym roku.
31 mieszkań powstanie w nowej kamienicy którą zamierza wybudować TBS, u zbiegu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej w Piotrkowie. To kolejna nowa budowla na starówce.
Na klatce schodowej można się połamać
Zgłosiła się do nas mieszkanka kamienicy przy ulicy Jerozolimskiej w Piotrkowie, która zwraca uwagę na zaniedbaną klatkę schodową w budynku. Problem numer jeden to brak światła - Wychodzimy do pracy i jest ciemno. Wracamy i znów jest ciemno – skarży się.
TBS chce się ich pozbyć?
Pan Mariusz od dobrych kilku miesięcy prowadzi batalię z Towarzystwem Budownictwa Społecznego. W grudniu przyszło do niego zawiadomienie o rozprawie sądowej i pozew o eksmisję jego, żony oraz czwórki dzieci. Uzasadnienie? Brak tytułu prawnego do zajmowanego (od 2004 roku!) lokalu. Wszelkie starania podpisania umowy najmu skierowane do TBS-u kończą się tak samo – odmową.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat