Artykuły do tagu: Tłum

Kolejny protest w Piotrkowie. Tłumy na ulicach miasta
Nawet 1,5 tysiąca osób mogło uczestniczyć w środowym proteście przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji. To już 7 dzień z rzędu kiedy kobiety, mimo obowiązujących obostrzeń, wyrażają swój sprzeciw i walczą o swoje prawa.
Profesjonalne tłumaczenia
Wydaje się, że obecnie w dobie internetu każdy może być tłumaczem. Mamy bowiem do dyspozycji setki programów i aplikacji (translatorów), które umożliwiają przetłumaczenie tekstu praktycznie w każdym języku. Ale nie każdy wie, że często tekst polski, który nam się pojawi zazwyczaj ma się nijak do tego oryginalnego. Dlatego najlepiej skorzystać z profesjonalnego tłumaczenia.
Tłumy na koncercie Quebonafide w Piotrkowie
Ci, którzy twierdzą, że Piotrków to miasto emerytów, powinni zobaczyć tłum, który przyszedł na koncert Quebonafide.
Tłumaczenie przysięgłe i zwykłe - czym się różnią?
Wiele osób nie zdaje sobie sprawę z tego, jaka jest różnica pomiędzy zwykłym tłumaczeniem a przysięgłym. Bardzo ważne jest to, by zdać sobie sprawę, w jakich sytuacjach można samodzielnie przetłumaczyć jakiś tekst lub skorzystać z pomocy kogoś, kto lepiej zna dany język obcy. W niektórych przypadkach jedynym rozwiązaniem jest zatrudnienie tłumacza przysięgłego. Dzięki temu nie pojawią się żadne problemy prawne lub odrzucenie jakichś wniosków. Dlatego warto zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy wcześniej wspomnianymi rodzajami tłumaczeń.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat