Artykuły do tagu: Szkolna

Piotrkowskie podstawówki czekają na najmłodszych uczniów
Piotrkowskie szkoły podstawowe są znowu otwarte i prowadzą zajęcia opiekuńczo - dydaktyczne dla klas I-III oraz konsultacje dla ósmoklasistów. Z 1900 dzieci korzystających z nauczania wczesnoszkolnego w całym Piotrkowie, rodzice zaledwie 162 zadeklarowali chęć skorzystania z oferty szkół, a na pierwszych zajęciach pojawiło się tylko 70 z nich.
Trzy samochody zderzyły się w Piotrkowie
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w środowy poranek na skrzyżowaniu ulic Szkolnej i Stromej w Piotrkowie Trybunalskim. Zderzyły się tam trzy samochody.
Referaty magistratu przeprowadzają się na Szkolną
Kolejne referaty zajmujące się obsługą mieszkańców przenoszą się na ul. Szkolną 28. - Poprawiamy obsługę naszych mieszkańców i pozostałych klientów magistratu. Zmodernizowany budynek zapewni lepszy komfort załatwiania urzędowych spraw – mówi Bogdan Munik, sekretarz miasta, zaznaczając, że obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Zapomniany chodnik przy Szkolnej i Daniłowskiego
Fragment chodnika w pobliżu skrzyżowania ulic Daniłowskiego i Szkolnej w Piotrkowie od kilku lat jest w fatalnym stanie. Komitet "Tak dla Piotrkowa" zorganizował konferencję, podczas której kandydaci omawiali stan chodników w mieście.
Parkowanie w Piotrkowie coraz większym problemem
Mimo że znalezienie miejsca parkingowego w okolicy Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej w Piotrkowie graniczy z cudem, nie pojawi się tam - jak planowały władze miasta - wielopoziomowy parking. Powód? Zbyt duże koszty. Problem z parkowaniem jest tez na osiedlu Wyzwolenia.
Awaria wodociągu. Magistrat i komenda bez wody
Do awarii wodociągu doszło w czwartek rano w Alejach Armii Krajowej w Piotrkowie, konkretnie w pasie zieleni na wysokości komendy policji.
Wielopoziomowe parkowanie przy Urzędzie Miasta?
Zaparkowanie samochodu w okolicach Urzędu Miasta przy Szkolnej graniczy z cudem. Problem trwa od lat. Być może komunikacyjny koszmar wkrótce się skończy, władze miasta rozpatrują bowiem możliwość postawienia przy budynku magistratu... piętrowego parkingu.
Sprawy „śmieciowe” teraz załatwisz przy ul. Szkolnej
Od 1 maja obsługa mieszkańców w sprawach dotyczących odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zostanie przeniesiona z siedziby Zarządu Dróg przy ul. Kasztanowej do Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28.
Najechał kobiecie na stopę. Policja szuka świadków
Policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło kilka dni temu w Piotrkowie. 6 kwietnia ok. godziny 14.20 w Al. Armii Krajowej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Szkolną, na oznaczonym przejściu dla pieszych kierowca nieustalonego jak dotąd samochodu nie ustąpił pierwszeństwa pieszej i najechał przednim kołem na jej stopę.
Włamywacz uwięziony w garażu
Policja zatrzymała 40-letniego piotrkowianina podejrzanego o kradzieże z włamaniem do garażu i domu letniskowego. Mężczyzna wpadł, kiedy próbował dokonać kolejnego przestępstwa, ale udaremnił je administrator posesji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat