Artykuły do tagu: SzczerbiecWolbórz

Szczerbiec Wolbórz i Włókniarz Moszczenica grają dalej
Poznaliśmy ćwierćfinalistów Pucharu Polski. W IV rundzie tych rozgrywek na szczeblu okręgu piotrkowskiego swoje mecze wygrały zespoły z Wolborza i Moszczenicy, które pokonały czwartoligowców.
Oddali bramkę rywalom. Jak w Radomiu
Przykład idzie z góry. Niedawno media informowały o tym jak podczas meczu II ligi Radomiak Radom – Rozwój Katowice piłkarze tej pierwszej drużyny sprezentowali gola rywalom po tym, gdy zdobyli bramkę chcąc oddać piłkę. Do podobnego zdarzenia doszło w sobotę w meczu piotrkowskiej klasy okręgowej Szczerbiec Wolbórz – Zapał Krzętów.
Jubileuszowy mecz po latach
Choć już dawno zawiesili piłkarskie buty na kołku, spotkali się ponownie, żeby wziąć udział w jubileuszowym turnieju, zorganizowanym z okazji 95. rocznicy pierwszego meczu rozegranego przez TS Szczerbiec Wolbórz. Zagrały w nim trzy drużyny oldbojów: Pilica Tomaszów Mazowiecki, Concordia Piotrków Trybunalski oraz oczywiście gospodarze.
Jubileuszowy popis Widzewa
Głównym punktem obchodów 95. rocznicy powstania T.S. Szczerbiec Wolbórz był mecz tego zespołu z łódzkim Widzewem, spotkanie przyciągnęło do Wolborza wielu kibiców obydwu drużyn, którzy obejrzeli aż 9 bramek, wszystkie zdobyli piłkarze łódzkiej drużyny.
 Czy Szczerbiec pokona Widzew?
Szczerbiec Wolbórz już dziś zmierzy się z łódzkim Widzewem. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Sportowej w Wolborzu, z okazji 95-lecia Towarzystwa Sportowego Szczerbiec Wolbórz.
Szczerbiec walczy o IV ligę. Wyniki sparingów
Szczerbiec Wolbórz raczej nie awansuje do IV ligi. W pierwszym meczu barażowym przegrał bowiem na własnym boisku z LUKS Bałucz aż 1-4.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat