Artykuły do tagu: Szalet

Wyburzają miejski szalet. Trwa modernizacja pl. Niepodległości
Na placu Niepodległości w Piotrkowie praca wre. Po uporządkowaniu drzewostanu rozpoczęły się prace rozbiórkowe. Trwa wyburzanie miejskiego szaletu.
Szalet miejski czynny najwyżej do 20, a co potem?
W jakich godzinach czynne są w mieście publiczne szalety? Temat, choć wydaje się błahy, okazał się jednak na tyle ważny, aby poruszyć go na sesji Rady Miasta Piotrkowa.
Piotrków: W poszukiwaniu miejskich toalet
Z czym kojarzy się nam hasło - miejski szalet czy publiczna toaleta? Prawdopodobnie, tak jak mnie, z fragmentem kultowego filmu “Miś”, czyli z niemiłą “babcią klozetową”, która zamiast zająć się swoimi obowiązkami, parzy sobie herbatę oraz omawia każdy krok głównego bohatera. Kojarzy nam się z okropnym zapachem, z wydzielonym na dziesięciocentymetrowe kawałki szarym papierem toaletowym i ogólnie, z czymś odpychającym, z czego korzystamy, gdy naprawdę nie mamy innego wyjścia. Idąc tym tropem, postanowiłam sprawdzić stan piotrkowskich, miejskich ubikacji.
Trzy firmy wystartowały w przetargu na prowadzenie miejskich szaletów w Piotrkowie. Postępowanie dotyczyło budynków przy pl. Niepodległości, ul. POW oraz w parku im. Jana Pawła II przy Amfiteatrze Miejskim.
Mieszkańcy Piotrkowa skarżą się na małą ilość publicznych toalet. Kiedy utrzymywanie ich w czystości przestało w końcu być problemem, pojawił się następny. - Jest ich zdecydowanie za mało - mówią zgodnie. Obecnie na terenie miasta znajdują się trzy szalety miejskie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat