Artykuły do tagu: Szachy

Młodzi szachiści znów rywalizowali (AKTUALIZACJA)
54 piotrkowskich uczniów znów zmierzyło się w Turnieju Szachowym zorganizowanym przesz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Każdą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna.
Szachiści opanowali Piotrków
W sobotę i w niedzielę w Piotrkowie odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych. W imprezie uczestniczyło ok. 200 zawodników z całej Polski. Wśród nich nie było jednak przedstawicieli Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego.
Turniej szachowy dla uczniów piotrkowskich szkół
Młodzi szachiści rywalizowali podczas Mistrzostwach Piotrkowa, zorganizowanych przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji.
17.12.2015 11:04
Szach i mat..
...takie określenie można było usłyszeć podczas tych zawodów co najmniej kilkadziesiąt razy. W Piotrkowie zorganizowano Finały Drużynowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Szachach Drużynowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. W obydwu kategoriach bezkonkurencyjni byli skierniewiczanie.
III LO najlepsze w Turnieju Szachowym
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie odbył się, już po raz kolejny, Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Piotrkowskiego. W turnieju udział wzięło 40 zawodników z ośmiu drużyn. Po zaciętej i stojącej na bardzo wysokim poziomie rywalizacji, najlepsi okazali się zawodnicy z III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
Paryski szachista rodem z Piotrkowa
Mawiano o nim „mistrz z Piotrkowa”, „profesor szachów”. Jego przeciwnikami byli najlepsi z najlepszych.
III LO ma najlepszych szachistów
Zespół z III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie okazał się najlepszy w Mikołajkowych Drużynowych Mistrzostwach Szachowych, których organizatorem było Starostwo Powiatowe w Piotrkowie.
Szachiści z Moszczenicy odnieśli sukces
26 października w Opocznie odbył się Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LKS Opoczno. Uczestnicy z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy zajęli czołowe miejsca:
W ofercie sportowej gminy na 2013 rok znalazły się pieniądze na szachy. – Do takiej decyzji skłonili nas mieszkańcy, którzy wielokrotnie zwracali uwagę na ogromne zainteresowanie tą grą w naszej gminie - powiedziała Iwona Kadir, sekretarz gminy Gorzkowice.
OSiR: Uczniowie rozegrali Turniej Szachowy
31 osób z siedmiu szkół walczyło o puchar dyrektora piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podczas turnieju szachowego, w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawodnicy rywalizowali na czas.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat