Artykuły do tagu: Sydney

Piotrkowianka o pożarach w Australii [VIDEO]
- Australijczycy mówią, że to jest katastrofa. Naukowcy stwierdzili, że toksyczność powietrza w Sydney jest tak duża jak wypalenie paczki papierosów dziennie – mówi Justyna Biegańska, piotrkowianka od kilku lat mieszkająca w australijskim Sydney. - Na Antypodach mamy do czynienia z ogromnymi pożarami, które pustoszą kraj. Giną ludzie i zwierzęta.
Maciej Nytko: zawsze chcieliśmy zamieszać w takiej imprezie
Pisaliśmy już o piotrkowianinie Macieju Nytko, który wziął udział w ostatniej edycji słynnych Regat Sydney-Hobart. Wraz z ekipą z klubu Ocean Challenge Yacht Club płynął na jachcie "Weddell". Ostatecznie polska załoga zajęła 36. miejsce (na 103 łodzie). Polacy dotarli do mety w ciągu 2 dni, a dokładnie 23 godzin i 54 minut - to najlepszy wynik w historii startów naszych jachtów w tej imprezie. Maciej Nytko opowiedział nam o tej niezwykłej, morskiej przygodzie.
Piotrkowianin ukończył regaty Sydney-Hobart (Aktualizacja)
Ostatecznie 36 miejsce (na 103 łodzie) zajęła polska załoga w regatach Sydney - Hobart, jakie odbywały się w dalekiej Australii. Jednym z członków ekipy był piotrkowianin Maciej Nytko. Polacy dotarli do mety w ciągu 2 dni, 23 godzin i 54 minut - to najlepszy wynik w historii startów naszych jachtów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat