Artykuły do tagu: Suplementy

Jaki gainer na masę wybrać? Przegląd najlepszych propozycji
Jaki gainer wybrać? To pytanie, które zadaje sobie coraz więcej osób pragnących przybrać na masie i cieszyć się okazałymi mięśniami. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które są mniej lub bardziej skuteczne. Chcąc pomóc ci w dokonaniu wyboru, postanowiliśmy podpowiedzieć, na który gainer postawić - dowiesz się na co zwrócić uwagę podczas zakupu i poznasz propozycję trzech skutecznych produktów, które cieszą się pozytywnymi opiniami wśród konsumentów. Zapraszamy.
Do czego potrzebne nam suplementy diety?
Czym są, a czym nigdy nie będą suplementy diety? – nad tym zastanawiali się i o to pytali prowadzący czwartkowy magazyn Magiel w Strefie FM. Narodowy Instytut Leków dokładnie przebadał 50 najpopularniejszych z nich. W żadnym nie wykryto zanieczyszczeń czy substancji szkodliwych, ale około jedna czwarta miała skład niezgodny z deklaracjami producentów i wykazała deficyt lub wręcz brak deklarowanych witamin.
Suplementy diety dla psa – jakie i dlaczego?
Odpowiednia dieta, która wydaje się w zasadzie dobrze skomponowana i zdrowa nie zawsze wystarcza, by zapewnić psu wszystkie niezbędne witaminy i minerały. W zależności od zmieniającej się pory roku czy wieku czworonoga, przydadzą się różne suplementy diety.
Gdzie kupić tanie odżywki?
Tanie odżywki są bardzo pożądane i wbrew pozorom bardzo łatwo je znaleźć na rynku. Zobacz jakich miejsc się wystrzegać, a gdzie można kupić tanie odżywki. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności stosowania odżywek, nic więc dziwnego, że wraz z wzrostem popytu wszelkiego rodzaju odżywki w ostatnich latach coraz bardziej zalewają rynek. Mnogość odżywek potrafi skutecznie przyprawić o zawrót głowy nie tylko początkujących. Zobacz, gdzie można kupić tanie odżywki, a jakich źródeł zdecydowanie warto się wystrzegać.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat