Artykuły do tagu: Sulimar

Zmarł Eugeniusz Lisowski (AKTUALIZACJA)
Po ciężkiej chorobie zmarł Eugeniusz Lisowski. Był jednym z najbardziej znanych piotrkowskich przedsiębiorców, wraz z Henrykiem Supady w 1981 roku założyli firmę Sulimar. Eugeniusz Lisowski wspierał wydarzenia kulturalne i sportowe. Był także jednym z architektów obecnego Piotrkowianina. Niektórzy kibice tego klubu do dzisiaj mówią o nim "Kiper", tak nazywał się jeden z produktów Sulimaru, jego logo widniało przed laty na koszulkach piłkarzy. W piątkowym pogrzebie uczestniczyło ok. 1000 osób.
Piwo z Piotrkowa jedzie do Chin
Do chińskiego Chengdu wyruszył transport kolejowy z polskimi produktami także z naszego regionu. Zacieśnia się współpraca gospodarcza województwa łódzkiego z Państwem Środka. Wśród eksporterów znalazł się także piotrkowski browar Sulimar.
Złoty medal dla Sulimaru
Piotrkowski Sulimar otrzymał złoty medal w prestiżowym konkursie piwa w Belgii.
04.08.2012 15:30
Biesiadowanie na Rynku
Dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu w tym oczywiście przede wszystkim piotrkowian cieszy się pierwsza edycja Biesiady Trybunalskiego zorganizowanej na historycznym miejskim rynku. Impreza zaczęła się jednak w piotrkowskim Muzeum, gdzie otwarto wystawę i zorganizowano konferencję naukową.
Biesiada Trybunalska rozpoczęta!
Lokalne przysmaki i dania na bazie piwa, jarmark, koncerty, piknik rodzinny, konkursy z nagrodami, pokaz warzenia piwa a nawet plenerowa potańcówka to wszystko podczas odbywającej się na piotrkowskim rynku Biesiady Trybunalskiej. Impreza potrwa do późnych godzin wieczornych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat