Artykuły do tagu: Stypendium

Stypendium ministra dla studentki filii UJK w Piotrkowie
Sylwia Purgał studentka II roku II stopnia historii w piotrkowskiej Filii UJK otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Gmina Grabica: Stypendium sportowe dla kickboxera
Władze gminy (na mocy uchwały Rady Gminy) przyznały stypendium Tomaszowi Lasocie - sportowcowi, osiągającemu sukcesy w kickboxingu. Uroczyste wręczenie gratyfikacji odbyło się podczas sesji Rady Gminy 30 października.
Studentka UJK zdobyła stypendium ministra
Dominika Juszczak, studentka historii piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zdobyła stypendium ministra nauki i szkolnictwa wyższego. Wysokość grantu wynosi 15 tys. zł.
Mniej wniosków o stypendium w Piotrkowie
Zakończył się nabór wniosków o przyznanie stypendiów w roku szkolnym 2017/2018. I choć dopuszczalny próg dochodowy się nie zmienił, zmalała liczba piotrkowskich rodzin ubiegających się o świadczenie. I to o ponad setkę!
Sprawdź, czy możesz starać się o stypendium
Po raz kolejny rodzice lub opiekunowie niepełnoletniego ucznia lub pełnoletni uczniowie, zamieszkali na terenie Piotrkowa, mogą starać się o zasiłek szkolny i stypendium.
Uczennice z Bujen ze stypendiami premiera
Basia i Sandra - uczennice szkoły w Bujnach otrzymały stypendia prezesa Rady Ministrów.
Dla kogo stypendium i zasiłek szkolny?
W roku szkolnym 2015/2016 po raz kolejny pełnoletni uczniowie, rodzice lub opiekunowie ucznia niepełnoletniego, mieszkający na terenie miasta, znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej mogą ubiegać się o stypendium szkolne oraz zasiłek szkolny.
Fundacja
W Centrum Idei ku Demokracji można oglądać wystawę pokonkursową "Zabytki i zaułki starego Piotrkowa w oczach młodych". Jest to zbiór prac podopiecznych Ośrodka Edukacji Artystycznej w Piotrkowie.
Gimnazjaliści z Piotrkowa zdobyli prestiżowe stypendium!
Agnieszka Kulbat z Gimnazjum nr 5 i Mateusz Kiełbik z Gimnazjum nr 4 zostali laureatami prestiżowego stypendium TDJ Edukacji i wyjadą na rok do jednej z najlepszych brytyjskich szkół średnich - Ampleforth College.
Stypendia dla dzieci artystycznie uzdolnionych
Sześcioro dzieci otrzymało stypendia artystyczne.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat