Artykuły do tagu: Styl Życia

Fixly zachęca - nie generuj śmieci, napraw to, co już masz!
Odzież, meble i urządzenia z różnych przyczyn ulegają uszkodzeniu, przez co nierzadko kończą na śmietniku, powiększając stos zalegających śmieci. W trosce o środowisko, ale także zasobność portfela, warto wcześniej sprawdzić, czy zepsutych rzeczy nie da się zreperować. W ramach akcji “Nie kupuj - naprawiaj!” Fixly.pl pomaga znaleźć specjalistów, którzy zajmują się odnawianiem i naprawą.
Dieta Świętej Hildegardy
Św. Hildegarda była niezwykłą osobą. Władcy, biskupi i papieże szukali u niej wsparcia w przypadłościach, ale także liczyli często na poradę i pociechę. Hildegarda była w stanie poznać przypadłość oraz zaproponować właściwe metody leczenia. Spisywała swoje rozważania na temat leczenia ziołowego, gdyż była zdania, że dieta ma ogromny wpływ na sferę fizyczną i duchową. Zdaniem Hildegardy, to co konsumujemy, jest naszym środkiem leczniczym.
5 znanych łysych - czy łysina to wyrok?
Wielu mężczyznom ciężko jest się pogodzić z faktem utraty włosów. Dla części z nich łysienie oznacza nawet stopniową utratę męskości. Próbują oni sobie poradzić z tym faktem na wiele możliwych sposobów, które jednak nie zawsze są skuteczne. 
Jeśli stosowane przez łysiejącego mężczyznę metody na powstrzymanie wypadania włosów nie przynoszą spodziewanych rezultatów, może on zacząć myśleć, że utrata mogą oznaczać u niego utratę atrakcyjności, zainteresowania płci pięknej, a nawet problemy na drodze zawodowej. Nie zawsze musi jednak być tak źle. Na świecie żyje wielu mężczyzn, którzy odnieśli sukces pomimo swojej łysiny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat