Artykuły do tagu: Studia

W Piotrkowie można zdobyć zawód pielęgniarki
W ostatni dzień lutego 2020 roku odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunku pielęgniarstwo w piotrkowskim oddziale Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego. Studenci podeszli do egzaminów z lekkim stresem, ale też wiarą we własne umiejętności i wiedzę. Wielu absolwentów tutejszego Wydziału Zdrowia i Nauk Społecznych trafiło już wcześniej na medyczny rynek pracy.
Na UJK będą kształcić pielęgniarki
W piotrkowskiej filii UJK będą kształcić na kierunku pielęgniarstwo, o jego uruchomieniu poinformował w rozmowie z nami prof. dr hab. Stanisław Głuszek, prorektor ds. medycznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
„Akademia Bezpiecznej Przyszłości” w piotrkowskiej filii UJK
Studenci Bezpieczeństwa Narodowego piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego po raz kolejny uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym w ramach projektu „Akademii Bezpiecznej Przyszłości”. Gościem wydarzenia był rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Straży Pożarnej, młodszy brygadier Wojciech Pawlikowski.
Krzysztof Chojniak wykładowcą na UJK
Studenci kierunku administracja piotrkowskiej Filii UJK mogą liczyć na wiedzę i doświadczenie nie tylko teoretyków, ale także praktyków. Jednym z wykładowców jest Krzysztof Chojniak, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Studiowanie w Piotrkowie? Wystarczy chcieć
Całkiem niedawno w Piotrkowie studiowało niemal dziesięć tysięcy ludzi. Na kilku uczelniach. Dziś jest zupełnie inaczej, gorzej. A czy może być lepiej?
Jak nie zbankrutować na studiach?
W czasie studiów na uczelni wyższej dla wielu osób rozpoczyna się okres większej kontroli finansowej lub niezależności finansowej od rodziców. W takim momencie należy dokładnie zastanowić się jakie decyzje powziąć, aby zadbać o nasz budżet w należyty sposób i nie musieć zaciskać pod koniec każdego miesiąca pasa. Oto kilka z możliwych do wykorzystania strategii, które pozwolą na lepsze wykorzystanie posiadanego portfela.
SAN zainaugurowała nowy rok akademicki
Studenci wydziału zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie zainaugurowali rok akademicki.
Informatyka, grafika komputerowa, programowanie – studiuj kierunki przyszłości
Czy wiesz, ile zarabia informatyk? Czy wiesz, jakie zawody są obecnie najbardziej poszukiwane na rynku pracy?
Studia w Wielkiej Brytanii - czy warto jest tam pojechać się kształcić?
Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na studia w Anglii, ponieważ zależy im na tym, aby nie tylko szlifować dodatkowo język, ale przede wszystkim zdobyć wykształcenie wyższe na jednym z tamtejszych uniwersytetów. Niemniej jednak, czy faktycznie warto jest właśnie tam się wybrać?
Laptop na studia – na co warto zwrócić uwagę?
Kontynuując edukację poprzez udanie się do szkoły wyższej, warto wyposażyć się w sprzęt, który ułatwi nam codziennej funkcjonowanie, a także pozyskiwanie wiedzy. Na co jednak warto zwrócić uwagę, aby zakupiony laptop okazał się rzeczywiście przydatny?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat