Artykuły do tagu: Strzelec

Strzelcy szkolili się w Sulejowie
Musztra, pierwsza pomoc medyczna, zasadzki, strzelanie. Przez trzy dni (24-26.01) w Sulejowie Strzelcy i Orlęta doskonali swoje umiejętności.
Związek Strzelecki "Strzelec" z Piotrkowa Trybunalskiego podsumował rok szkoleniowy 2019. Sobotnie spotkanie połączono z wigilią strzelecką.
Zbiórka z Jednostką Strzelecką 1031 Piotrków Trybunalski
W sobotę 8 czerwca Jednostka Strzelecka 1031 Piotrków Trybunalski organizuje otwartą zbiórkę. O godz. 11.00 zapraszamy w okolice karczmy "Pod dobrym Aniołem" przy ul. Kleszcz 4 w Piotrkowie Trybunalskim (wschodni wylot z miasta koło jeziora Bugaj).
Gmina Grabica: Spotkali się na strzelnicy
Jak co roku na przełomie maja i czerwca w gminie Grabica organizowane są zawody w strzelectwie sportowym. W piątek 31 maja na strzelnicy sportowej spotkali się reprezentanci 13 jednostek samorządu terytorialnego z całego powiatu piotrkowskiego.
Sporty strzeleckie – ciekawe hobby, jak i trafiony pomysł na prezent
Strzelectwo – zarówno myśliwskie, bojowe, jak i sportowe, jest zazwyczaj postrzegane w kontekście męskich rozrywek. Tymczasem, coraz więcej kobiet chętnie odwiedza strzelnice, by dać nieco upustu swoim emocjom. Dlaczego wizyta na strzelnicy jest dobrym pomysłem na prezent? Kiedy strzelanie jest zwykłą rozrywką, a staje się hobby? Sprawdźmy!
Najcelniej strzelają w Piotrkowie
Funkcjonariusze piotrkowskiego Aresztu Śledczego po raz kolejny okazali się najlepsi podczas Okręgowych Mistrzostw Strzeleckich łódzkiej Służby Więziennej.
Jedyne takie archiwum w kraju
W piotrkowskim Uniwersytecie Jana Kochanowskiego powstało jedyne w naszym kraju Centralne Archiwum, które przechowywać będzie akta Związku Strzeleckiego „Strzelec” Organizacji Społeczno-Wojskowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat