Artykuły do tagu: Straż pożarna

Zderzenie dwóch osobówek na S8
Dwa samochody osobowe zderzyły się we wtorek około godziny 19 na drodze ekspresowej S8 w Studziankach. Jedna osoba została ranna.
10.01.2021 17:14
Wypadek na Ryneczku
Dwa samochody osobowe zderzyły się w niedzielne popołudnie na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie, na tzw. „Ryneczku”. W zdarzeniu ucierpiała 8-letnia dziewczynka.
W sylwestra prawie 1,2 tys. interwencji straży pożarnej
Ostatniego dnia starego roku oraz przez pierwsze sześć godzin Nowego Roku strażacy interweniowali prawie 1,2 tys. razy; doszło do 342 pożarów, w których zginęły trzy osoby - poinformował w piątek PAP rzecznik prasowy PSP mł. bryg. Krzysztof Batorski.
28.12.2020 18:12
Pożar w Gorzkowicach
Pożar w budynku wielorodzinnym w Gorzkowicach. W akcji brało udział kilka zastępów straży pożarnej.
Niebezpiecznie na drogach regionu
W poniedziałek w nocy doszło do dwóch niebezpiecznych wypadków w naszym regionie na drodze krajowej nr 91 oraz na 12.
07.12.2020 18:48
Tragedia w Bilskiej Woli
Kolejny pożar na terenie gminy Sulejów. Tym razem spłonął dom w miejscowości Bilska Wola. Na szczęście obyło się bez ofiar, ale dla młodego małżeństwa, które właśnie zostało rodzicami to niewyobrażalna tragedia. Ogień zabrał im dach nad głową. Walczyły z nim jednostki OSP z Bilskiej Woli, Stobnicy, Lubienia oraz strażacy z PSP w Piotrkowie.
Kierowca audi nie wyhamował
Do kolizji dwóch samochodów doszło w piątkowe popołudnie w al. Piłsudskiego w Piotrkowie. Jeden z pojazdów zapalił się i musiała interweniować straż pożarna.
Kolizja ciężarówki i dostawczaka na
Zderzenie dostawczaka z ciężarówką na krajowej "jedynce" w powiecie piotrkowskim. Jeden z pojazdów wypadł z jezdni na pobocze. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Strażacy pokażą, jak obchodzić się z butlą gazową
#Bezpieczna butla, bezpieczny dom - to kampania informacyjna zorganizowana przez strażaków ochotników z Przygłowa. Chcą oni pokazać mieszkańcom naszego regionu jak prawidłowo korzystać z butli propan - butan, tak by było to bezpieczne.
Z ITD do straży. Ochotnicy z Rozprzy otrzymali fiata
Strażacy z Rozprzy otrzymali samochód od Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi. Fiat ducato zmieni barwę z zielonej na czerwoną i będzie służyć w OSP.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat