Artykuły do tagu: Statystyki

3 nowe przypadki Covid-19 w Piotrkowie
W województwie łódzkim jest 17 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Aż 3 z nich dotyczą mieszkańców Piotrkowa. Biuro prasowe wojewody informuje także o 18 osobach, które wyzdrowiały i śmierci dwóch pacjentów, w tym 50-letniego mężczyzny z powiatu tomaszowskiego.
4 nowe zakażenia w Piotrkowie i powiecie
W województwie łódzkim jest 49 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Trzy przypadki dotyczą mieszkańców powiatu piotrkowskiego i 1 mieszkańca Piotrkowa. Ponadto 5 przypadków odnotowano w powiecie bełchatowskim i 4 w opoczyńskim. Liczba zakażeń w Łódzkiem przekroczyła już 3 tysiące przypadków.
62 kolejne przypadki Covid-19 w Łódzkiem
W województwie łódzkim są 62 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych, z czego 17 przypadków dotyczy powiatu opoczyńskiego.
Policja podsumowała długi weekend na drogach
Za nami długi czerwcowy weekend, podczas którego nad bezpieczeństwem jak zawsze czuwali funkcjonariusze drogówki. Policja podsumowała okres od 10 do 14 czerwca.
Koronawirus. Stan na niedzielę
W województwie łódzkim jest 39 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje biuro prasowe wojewody w niedzielnym komunikacie.
Nie żyje pacjentka z Piotrkowa. 37 nowych zakażeń w Łódzkiem.
W województwie łódzkim jest 37 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Z powodu Covid-19 zmarło 6 osób, w tym jedna kobieta z Piotrkowa. Z kolei 18 osób wyzdrowiało. To statystyki z sobotniego komunikatu biura prasowego wojewody łódzkiego.
90 nowych zakażeń w Łódzkiem, w tym 2 w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim jest 90 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa nowe przypadki odnotowano w powiecie piotrkowskim.
Koronawirus. Stan na czwartek
W województwie łódzkim jest 81 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Wojewoda informuje o 45 nowych zakażeniach
W województwie łódzkim jest 45 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje w popołudniowym komunikacie biuro prasowe wojewody łódzkiego. Zdaniem piotrkowskiego sanepidu, jedno zakażenie odnotowano u osoby z Piotrkowa.
119 zakażeń w Łódzkiem, w tym jedno w Piotrkowie
Liczba zakażeń koronawirusem w województwie łódzkim przekroczyła już 2000 przypadków. W niedzielę po południu biuro prasowe wojewody poinformowało o 119 nowych zakażeniach potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Znów odnotowano więcej przypadków zakażeń niż wyzdrowień. Covid-19 wykryto u jednej osoby z Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat