Artykuły do tagu: StarostwoPowiatowe

 Przedstawiciele Mobilisu nie wykluczają rokowań ze starostą na temat sprzedaży dworca
Piotrkowski dworzec autobusowy został wystawiony na sprzedaż, oferty dotyczące kupna praw do użytkowania wieczystego gruntu, na którym znajdują się budynek i plac manewrowy, można było składać do 15 marca, cena minimalna to 2 miliony 300 tysięcy złotych. Tymczasem przedstawiciele piotrkowskiego Starostwa Powiatowego wysłali list intencyjny dotyczący kupna obiektu w drodze rokowań. Jak przekazali nam pracownicy biura prasowego Mobilisu, który jest właścicielem obiektu, powiatowa oferta będzie rozpatrywana, ale ewentualne rokowania mogą potrwać nawet kilka miesięcy.
Powiatowa ochrona środowiska w połowie lutego zmienia siedzibę
Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Piotrkowie, które wydaje pozwolenie m.in. na wycinkę drzew, decyzję na zbieranie odpadów czy odrolnieniu gruntów zmienia swoją lokalizację.
 Spotkali się przy
Tradycyjne spotkanie wigilijne odbyło się w czwartek w siedzibie piotrkowskiego Starostwa Powiatowego. Wzięli w nim udział m.in. kościelni hierarchowie, samorządowcy, a także przedstawiciele powiatowych instytucji i organizacji samorządowych.
Mikołajki w szpitalu przy Roosevelta
Pomocnicy św. Mikołaja odwiedzili oddział pediatryczny Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Małym pacjentom upominki wręczyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego.
Zmiana godzin przyjęć w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Piotrkowie
W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Piotrkowie od 31 lipca do 10 sierpnia będzie przyjmował interesantów w godzinach 6.00 - 15.30.
Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na seminarium
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi zaprasza na seminarium „ABC BIZNESU” poświęcone finansowo-prawnym aspektom planowania, założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Udział w seminarium (5 - 7 lutego) jest bezpłatny.
Koncertowa inauguracja projektu „Twoje Serce, Twoim Życiem”
O tym, jak ważne w życiu każdego człowieka jest zdrowie można było się przekonać w czasie konferencji, którą samorząd powiatu piotrkowskiego zorganizował w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej. Niedzielne wydarzenie zainaugurowało program profilaktyki zdrowia "Twoje Serce, Twoim Życiem".
Koalicja piotrkowskich szpitali. Lekarze protestują
Szpital przy ul. Roosevelta tonie, trzeba go ratować. Właśnie tak koalicję dwóch piotrkowskich szpitali uzasadniają władze powiatu. Placówki wymienią się niektórymi oddziałami, częściowo wymienią się też personelem. Lekarze z Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej podnieśli protest. Wg nich pomysł koalicji nie tylko jest nielogiczny, ale wręcz niebezpieczny dla pacjentów. Nie podoba im się, że zmiany nie były z nimi konsultowane.
Pytają o sulejowskie wapienniki. Starostwo odpowiada
W związku z pytaniami mieszkańców o ważność decyzji zezwalającej na zbieranie odpadów na terenie byłych Zakładów Przemysłu Wapienniczego w Sulejowie, wydanej, trzy lata temu na wniosek przedsiębiorcy, Zarząd Powiatu Piotrkowskiego odpowiada - decyzja była i jest zgodna z prawem.
05.04.2015 07:00
Nie ma lipy? To będzie!
Czy będzie miód... na serce? Wszystko zależy od tego, czy będą lipy. W regionie starają się, żeby było słodko.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat