Artykuły do tagu: Starosta

Zalew Sulejowski, a także zbiorniki wodne w Cieszanowicach i Czarnocinie będą monitorowane także zimą, to efekt ustaleń pomiędzy przedstawicielami piotrkowskiego Starostwa Powiatowego, policji i WOPR-u.
36 drużyn powalczy o puchar starosty
Bełchatów kolejny raz stanie się stolicą curlingu w Polsce.
Starosta poczuł się znieważony
Starosta powiatu piotrkowskiego - Stanisław Cubała poczuł się znieważony słowami jednego z mieszkańców Sulejowa, który podczas ostatniej sesji Rady Powiatu oskarżył starostę o kradzież ziemi Skarbu Państwa.
Miasto nie chciało, wziął starosta
Starostwo Powiatowe przejęło budynek przy ul. Dąbrowskiego 7 w Piotrkowie.
- Zmiany w piotrkowskim starostwie powiatowym są niezbędne - uważa Piotr Grabowski, radny Sejmiku Województwa Łódzkiego, reprezentujący barwy Prawa i Sprawiedliwości.
„Dopuszczono się grabieży ziemi Skarbu Państwa”
- Na obszarze, gdzie ma powstać punkt odpadów niebezpiecznych dopuszczono się grabieży ziemi Skarbu Państwa - twierdzą mieszkańcy Sulejowa.
Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego nie podejmuje żadnych działań, by zakończyć sprawę związaną z drogą powiatową Kącik - Mzurki - powiedział na konferencji prasowej Szczepan Chrzęst - starosta powiatu bełchatowskiego.
Wraca sprawa odpadów w Sulejowie
Jak bumerang wraca sprawa składowiska niebezpiecznych odpadów, które na terenie byłego Zakładu Przemysłu Wapienniczego w Sulejowie zamierza uruchomić prywatny przedsiębiorca.
Władze powiatu piotrkowskiego nie porzucają pomysłu zmiany siedziby starostwa. Trwają poszukiwania odpowiedniego budynku. W orbicie zainteresowań znalazł się między innymi budynek w centrum miasta, w którym kiedyś mieściła się siedziba NBP.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat