Artykuły do tagu: Starosta

Uczniowie z powiatu piotrkowskiego też będą decydować o tym co dzieje się w ich szkołach
We wtorek w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się spotkanie inauguracyjne Forum Młodzieży, podczas którego uczestnicy mogli przedstawić propozycje zmian, jakie ich zdaniem powinny zostać wprowadzone w ich placówkach.
Królewna Śnieżka odwiedziła małych pacjentów w PCMD
Mali pacjenci, którzy przebywają obecnie w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim dostały w czwartek (30 czerwca) prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wręczali je między innymi... Królewna Śnieżka i towarzyszące jej krasnoludki.
Szpital przy Roosevelta i NFZ spotkają się w sądzie? Jest komentarz Funduszu
Niewykluczone, że pracownicy Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim spotkają się z przedstawicielami Narodowego Fundusz Zdrowia w sądzie. Jak powiedział Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski złożenie pozwu w sprawie niewypłaconego ryczałtu jest bardzo realne. Co na to NFZ?
Co z remontem ulicy Taraszczyńskiej w Sulejowie?
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski nie wyłoży deklarowanych 80% kosztów na remont ul. Taraszczyńskiej. W poprzedniej kadencji obiecał pomoc w sfinansowaniu modernizacji tej drogi powiatowej, ale gdy przeanalizował, w jaki sposób powiatowi urzędnicy dzielą pieniądze na potrzeby w poszczególnych gminach, postanowił się wycofać. Władze powiatu poinformował o tym podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego.
Dąb Bartuś na powiatowych obchodach stulecia wolnej Polski
W Osadzie Leśnej w Kole odbył się w niedzielę piknik rodzinny, podczas którego władze powiatu piotrkowskiego wraz z nadleśnictwem Piotrków uczcili stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
„Nad wszystkim starosta Cubała panuje i skutecznie plany realizuje”
Uczniowie klasy V ze Szkoły Podstawowej nr 12 odwiedzili starostę piotrkowskiego, by poznać tajniki jego pracy.
Rosną oszczędności prezydenta Piotrkowa
Samorządowcy nie mają wyjścia, każdego roku muszą spowiadać się publicznie, ile zarobili, ile zaoszczędzili, gdzie i na ile są zadłużeni, a nawet czym jeżdżą. Dzięki temu wiemy, że oszczędności prezydenta Piotrkowa w ciągu roku urosły o ponad 70 tys. zł, a starosta naszego powiatu uprawia porzeczki.
Paweł Banaszek zrezygnował z funkcji dyrektora szpitala
Zmiany w zarządzie Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie. Paweł Banaszek zrezygnował z funkcji dyrektora placówki.
Cubała szefem Konwentu Powiatów
Starosta powiatu piotrkowskiego Stanisław Cubała został przewodniczącym Konwentu Powiatów Województwa Łódzkiego.
Ożywić wieś, wyżywić miasto - starosta w Strefie FM
- Mam taki pomysł, aby ekonomicznie ożywić piotrkowską wieś, a miasto zdrowo wyżywić. Chodzi o to, aby jeść zdrowo i trochę omijać te wszystkie hipermarkety, które psują żywność – mówił kilka dni temu starosta piotrkowski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat