Artykuły do tagu: Stara

Pożar mieszkania przy ul. Górnej w Piotrkowie (VIDEO) (AKTUALIZACJA)
Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 22.45. Na miejscu pracowały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie. W mieszkaniu, w momencie pojawienia się ognia, znajdowały się dwie osoby, które chwilę później samodzielnie je opuściły.
Aleksandrów. Strażnica w Starej gotowa
Strażnica w Starej w gminie Aleksandrów przebudowana. Oficjalne otwarcie obiektu odbędzie się w sobotę o godzinie 18.30.
Budowa świetlicy w Starej zakończona
Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Stara zakończona. Kila dni temu odbył się odbiór techniczny budynku, w którym uczestniczyli - poza mieszkańcami - władze samorządowe, wykonawcy i inspektorzy nadzoru.
Przebudowa strażnicy w gminie Aleksandrów
W miejscowości Stara przebudowywana jest strażnica. Gmina pozyskała na ten cel 85 procentowe dofinansowanie z Unii Europejskiej.
Pokazali lokalne zwyczaje
Tradycyjne oczepiny, kiszenie kapusty czy sianokosy - te wszystkie zwyczaje można było obejrzeć podczas I Powiatowego Konkursu Obrzędów udowych, który odbył się w Gazomi Starej (gmina Moszczenica).
Zamkną fragment drogi powiatowej
Mamy ważną informację dla kierowców korzystających z drogi powiatowej Wroników-Kęszyn-Mierzyn-Cieszanowice (1515E) - od środy zamknięty zostanie odcinek pomiędzy Starą Wsią a Bryszkami.
Pieszy zatoczył się na jezdnię
Do wypadku drogowego doszło dziś ok. godz. 17.55 w Starej Wsi w gminie Rozprza.
W octowni samowolka budowlana, a co z Metalplastem?
W budynkach starej octowni podczas prowadzonych tam prac budowlanych zginął człowiek. - Za chwilę do podobnego nieszczęścia może dojść w budynkach po Metalplaście przy ul. Próchnika – ostrzegał władze miasta radny Bronisław Brylski.
Nie będzie Starej Tkalni, nie będzie Starej Octowni
Nowe galerie rozrywkowo-handlowe - Stara Tkalnia i Stara Octownia, centrum konferencyjne z restauracją, hotelem i przeszklonym basenem przy Batorego, na Bugaju wielki park rozrywki - obiekty te miały zmienić oblicze Piotrkowa.
30 japońskich dzieci z terenów najbardziej dotkniętych tsunami (które przeszło przez kraj kwitnącej wiśni w marcu tego roku) przyjechało do województwa łódzkiego na wakacje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat