Artykuły do tagu: Stanowisko

Rada Miasta Piotrkowa będzie apelować w sprawie zniszczonych dróg
Podczas najbliższej sesji Rady Miasta Piotrkowa nasi radni zajmą stanowisko w sprawie odbudowy dróg krajowych, powiatowych i gminnych zniszczonych w czasie budowy autostrady A1. Dokument zostanie później przekazany premierowi, ministrowi infrastruktury i budownictwa, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, posłom i senatorom okręgu piotrkowskiego, prezydentom, starostom, burmistrzom i wójtom miast i gmin przyległych do przebudowywanego odcinka A1
30.11.-0001 00:00
Chcą autostrady z Piotrkowa do Częstochowy
Samorządowcy z powiatów piotrkowskiego, radomszczańskiego i częstochowskiego domagają się budowy autostrady lub drogi ekspresowej na odcinku Piotrków Trybunalski – Częstochowa. Kilkunastu starostów, prezydentów, burmistrzów i wójtów ogłosiło w tej sprawie swoje stanowisko, które trafi do rządu.
- Jesteśmy zbulwersowani – tak ocenia sytuację w bełchatowskim pogotowiu ratunkowym Marek Mazur – przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat