Artykuły do tagu: Stanisław

Stanisław Sipa: W naszym okręgu gramy w piłkę przez cały rok
Trzecioligowy mecz Lechii Tomaszów z Sokołem Aleksandrów (3:0) oficjalnie zakończył seniorskie rozgrywki w rundzie jesiennej na terenie okręgu piotrkowskiego. Piłkarze wrócą na boiska w połowie marca przyszłego roku.
Powiat za plony dziękował w Moszczenicy
Dożynki Powiatowe to jeden z najważniejszych dni w roku dla rolników powiatu piotrkowskiego. W tym roku ich gospodarzem jest Moszczenica.
Piłkarskie pożegnanie Jacka Krzynówka
Radomsko pięknie pożegnało Jacka Krzynówka. Na Stadionie Miejskim ponad 2500 widzów obejrzało benefis 96-krotnego reprezentanta Polski. Zespół Krzynówka pokonał dawny RKS Radomsko 8:3 (2:1).
Piotrków. Wybrali prezesa i zarząd OZPN. Zobacz film ze Zjazdu
Kilka godzin obrad, dyskusje, głosowania, odznaczenia i wreszcie wybory najważniejszych decydentów związku - tak w skrócie wyglądał czwartkowy zjazd delegatów Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie. Prezesem ponownie wybrany został Stanisław Sipa.
Stanisław Sipa ponownie prezesem OZPN Piotrków
Stanisław Sipa ponownie wybrany został prezesem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie. Wyboru dokonali delegaci podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego, które odbyło się w Centrum Rekreacyjnym Agat.
Piotrków. Wybiorą prezesa OZPN
12 kwietnia działacze piłkarscy z okręgu piotrkowskiego wybiorą prezesa. Od 4 lat funkcję tę pełni Stanisław Sipa. Czy na tym stanowisku nic się nie zmieni?
25.09.2011 12:47
Na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wieku, stał się Piotrków Trybunalski znanym ośrodkiem produkcji instrumentów muzycznych, (skrzypiec, altówek, wiolonczeli, fisharmonii, organów kościelnych oraz akordeonów)o czym wie - jak sądzę - tylko garstka mieszkańców tego miasta. Słynny lutnik Aleksander Januszek (o którym pisałem tydzień temu) produkował doskonałe, cenione w całej Europie skrzypce, wiolonczele i altówki.
PSL tworzy listy. Ozga pierwsza, Mazur drugi
Krystyna Ozga, wicewojewoda łódzki na pierwszym miejscu listy do Sejmu a Marek Mazur, przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego na drugim - to ustalenia spotkania działaczy okręgu piotrkowskiego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Opocznie. Niespodzianką jest dopiero czwarte miejsce posła Stanisława Witaszczyka.
Rozmowa z Elżbietą i Stanisławem Milewskimi. Oboje od zawsze są blisko sztuki – pani Elżbieta maluje, zaś pan Stanisław rzeźbi - w tym roku obchodzi 45–lecie swojej pracy twórczej. Ich dom pełen jest pięknych prac, pamiątek. Są w nim także koty, które oboje kochają. Z obojgiem twórców rozmawiamy o ich działalności artystycznej, domu, a także tym, co zabraliby na bezludną wyspę...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat