Artykuły do tagu: Stadion

Co z modernizacją stadionu Concordii?
Od kilku miesięcy władze miasta zapewniają i obiecują, że stadion będzie modernizowany. Jak na razie jednak żadnych prac na tym obiekcie nie widać. Ciągle straszy swoim wyglądem.
Miasto Radomsko od wczoraj jest właścicielem stadionu piłkarskiego przy ulicy Brzeźnickiej. Samorząd był jedynym podmiotem, który wziął udział w licytacji obiektu.
W czyje ręce trafi stadion w Radomsku?
Radomsko nie zamierza popełnić błędu Piotrkowa. Dziś odbędzie się licytacja piłkarskiego stadionu należącego do zadłużonego na wiele milionów złotych Radomszczańskiego Klubu Sportowego.
Prezydent Chojniak o stadionie Concordii
- Stadion Concordii przy ulicy Żwirki będzie modernizowany. Pragnę o tym zapewnić wszystkich, którzy losem obiektu są zainteresowani - zapewnia prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak. - To nie jest jakieś małe podwóreczko, które wystarczy pozamiatać i posprzątać - dodaje prezydent Chojniak.
Piotrkowski stadion ma spełniać standardy PZPN. Inwestycja jest na razie w fazie projektu. Miasto podpisało pod koniec marca umowę na opracowanie projektu modernizacji stadionu piłkarsko – lekkoatletycznego.
- Przykro, że klub musi grać na takim obiekcie - powiedział Dariusz Piekarczyk - dziennikarz "Polski-Dziennika Łódzkiego" autor komentarza, w którym stadion Concordii zyskał nazwę Estadio da Gruz.
07.04.2008 10:39
Estadio da Gruz !
Z relacji z sobotniego meczu Concordii Piotrków z Freskovita-Ruch Wysokie Mazowieckie Dariusz Piekarczyk - dziennikarz "Polski-Dziennika Łódzkiego" tak podsumował wygląd stadionu miejskiego przy ul. Żwirki.
Czy zdążą z remontem?
Stadion Concordii przy ul. Żwirki przejdzie gruntowną modernizację - zapewniają władze miasta. Czy nie będzie jednak za późno? Drużyna piłkarska Concordii może bowiem awansować już w tym sezonie do pierwszej lub drugiej ligi. Wtedy nie będzie mogła rozgrywać spotkań w Piotrkowie ze względu na przestarzały obiekt.
Stadion piotrkowski zamieniony na targowisko, zdewastowany Dom Rolnika i zdemontowana Wioska Wikingów - oto, co zostało miastu z niektórych dożynkowych inwestycji. Czy inne też skażemy na powolną zagładę? Jeśli tak to dlaczego? Dlatego, że stworzył je stary system, czy dlatego, że są jesteśmy po prostu niegospodarni?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat