Artykuły do tagu: Stadion

BiegamBoLubię w sobotę na miejskim stadionie w Piotrkowie
W ramach akcji BiegamBoLubię w najbliższą sobotę 2 kwietnia dla biegaczy otwarty zostanie stadion w Piotrkowie Trybunalskim. Początek biegowego spotkania o godz. 9.30 (ul. Żwirki).
Rozbudujcie stadion, będziemy rzucać młotem
Polski lekkoatleta, młociarz, mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata, doskonały sportowiec. Mowa o Szymonie Ziółkowskim, który został ambasadorem Klubu Sportowego Polanik Piotrków Trybunalski.

Z mistrzem rozmawiamy, dlaczego sprzęt sportowy firmy z Piotrkowa jest najlepszy na świecie.
Piotrkowski stadion ze sponsorem tytularnym?
Stadion Narodowy w Warszawie nazywa się od niedawna PGE Narodowy. Partnerem tytularnym stadionu została PGE Polska Grupa Energetyczna. A gdyby tak stadion miejski w Piotrkowie też zyskał sponsora tytularnego?

W Bełchatowie powstaje stadion lekkoatletyczny
Trwają prace przy największej tegorocznej inwestycji bełchatowskiego starostwa, budowie stadionu lekkoatletycznego na terenie Powiatowego Centrum Sportu przy ulicy Czaplinieckiej. W tym roku na ten cel z budżetu powiatu przeznaczone zostanie 6.123.200. Budowa trwa od 2014 roku i kosztować będzie łącznie około 9 milionów złotych, planowany termin oddania obiektu do użytku to październik tego roku.
Stadion nie będzie stał pusty
Piotrkowska Concordia wycofała się z rozgrywek. To oznacza, że żaden seniorski zespół nie będzie grał na płycie stadionu przy ul. Żwirki.
Stadion T.S. „Szczerbiec” już otwarty
Odbyło się już oficjalne otwarcie zmodernizowanego stadionu Towarzystwa Sportowego „Szczerbiec” w Wolborzu.
Rozwalił stadion? A co miał z nim zrobić?
Zburzył nam stadion. Drużynę piłkarzy przeniósł z Piotrkowa do Szczecina. Kto? Antoni Ptak, którego dokonania obrosły w naszym mieście legendą.
W Bełchatowie budują stadion
Trwają prace przy budowie stadionu lekkoatletycznego na terenie Powiatowego Centrum Sportu przy ulicy Czaplinieckiej w Bełchatowie. W tym roku na ten cel z budżetu powiatu bełchatowskiego przeznaczone zostanie 2 mln 550 tys. zł. Budowa ma potrwać 2 lata i kosztować około 9 mln.
Stadion w Wolborzu już gotowy
Dobiegły końca prace remontowe na stadionie Towarzystwa Sportowego „Szczerbiec” w Wolborzu.
08.09.2014 06:09
Gra wstępna z Widzewem
Choć niektórzy już obwieścili sukces, dziś jeszcze wcale nie jest takie pewne, czy piłkarze łódzkiego Widzewa będą rozgrywać mecze w rundzie wiosennej na piotrkowskim stadionie Concordia. Rozmowy trwają, na razie to jedynie... gra wstępna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat