Artykuły do tagu: StacjaPaliw

Absurd drogowy nadal nierozwiązany
Organizacja ruchu drogowego przy stacji paliw Orlen w Rozprzy od wielu lat budzi kontrowersje. Wielokrotne apele do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad nie przyniosły efektu, a kierowcy nadal łamią przepisy.
Kupił paliwo i... dwie setki wódki
Pijany 25-latek przyjechał na stację paliw zatankować swoją alfę romeo, przy okazji kupił też alkohol. Odjeżdżając, uderzył w obudowę zabezpieczającą pompę gazu. Na szczęście nie doszło do wycieku gazu. Świadkowie wezwali policję.
Znów będzie stacja paliw?
Czy w Al. Sikorskiego przy wjeździe do Piotrkowa znów będzie funkcjonować stacja paliw? Nie wyklucza tego spółka PKN Orlen.
Zagrożenie na stacji benzynowej. Szybka reakcja dzielnicowych
Podczas patrolowania miasta dzielnicowi zauważyli unoszące się opary gazu. Zareagowali natychmiast. Okazało się, że doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej w samochodzie piotrkowianina.
Nie zapłacił za paliwo, groził nożem
Zatankował swoje daewoo, nie zapłacił za paliwo, w dodatku groził sprzedawcy nożem. Do zdarzenia doszło na stacji paliw w Wolborzu.
Kontrolowali stacje paliw
12 stacji paliw z b. województwa piotrkowskiego skontrolowała Inspekcja Handlowa w okresie od stycznia do czerwca tego roku.
Okradali stacje paliw w powiecie piotrkowskim
115 butli gazowych padło łupem czterech mężczyzn, którzy od dłuższego czasu okradali stacje w powiecie piotrkowskim i powiatach ościennych. Policjanci z Piotrkowa i Wolborza przez blisko miesiąc pracowali nad tą sprawą.
Napadli na stację paliw w Woli Krzysztoporskiej
Piotrkowscy policjanci zatrzymali sprawcę napadu rabunkowego na stację paliw w gminie Wola Krzysztoporska. Mieszkaniec powiatu radomszczańskiego został aresztowany.
Pięć nowych stacji benzynowych na trasie S8
Już niebawem na drodze ekspresowej S8 pojawią się stacje benzynowe. Docelowo, na odcinku od węzła Wieluń do węzła Rzgów pojawi się ich 5.
Obwodowy Urząd Miar nie odpuszcza?
Dwa mandaty karne na właścicieli stacji paliw nałożyli inspektorzy Obwodowego Urzędu Miar w Piotrkowie. W jednym przypadku chodziło o nieprawidłowości w ilości nalewanego paliwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat