Artykuły do tagu: Staż

Nowy komendant piotrkowskich strażaków
Choć swoje obowiązki pełni od ponad 2 miesięcy to dopiero w czwartek 16 listopada oficjalnie je przejmie. Tego dnia mł. bryg. Mariusz Wojcieszko zostanie oficjalnie komendantem miejskim Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie.
Uczniowie z ZSP nr 1 na stażu w Niemczech
,,Praktyka, technika, DOŚWIADCZENIE” to nazwa zagranicznego projektu realizowanego w programie Erasmus+ przez 50 uczniów z piotrkowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Roosevelta 1), kształcących się w kierunkach technik elektronik, technik mechatronik, technik elektryk i technik informatyk.
Jest praca w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej
Można się wiele nauczyć i zdobyć bezcenne doświadczenie. W Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej pracują nie tylko etatowi pracownicy, ale i stażyści, osoby zatrudnione w ramach robót publicznych czy na zastępstwo. Dla kolejnych jest teraz szansa na pracę.
Młodzi otrzymają wsparcie finansowe
Aż 10 tysięcy mieszkańców naszego województwa w wieku 15-30 lat będzie mogło w tym roku skorzystać ze środków przeznaczonych na staże, szkolenia zawodowe oraz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
Wakacje to dla wielu dobry moment na znalezienie pracy. Doświadczenie można zdobywać podczas stażu. Radomszczański Powiatowy Urząd Pracy przyjmuje wnioski od przedsiębiorców, którzy chcą do swoich firm przyjąć właśnie stażystów.
Joanna Jurek otrzymała staż w Centrum Onkologii
17-letnia Joanna Jurek z I LO w Piotrkowie będzie stażystką w Centrum Onkologii w Warszawie. Joasia opracowała nowy sposób walki z rakiem trzustki.
Mają pieniądze na staże i prace interwencyjne
Uwaga pracodawcy! Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie rozpoczął przyjmowanie wniosków w ramach prac interwencyjnych oraz staży.
Bezrobocie nadal utrzymuje się na wysokim poziomie, coraz częściej borykają się z nim młodzi ludzie, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy. Nic więc dziwnego, że organizowane dla nich staże cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym można przekonać się chociażby w PUP w Piotrkowie.
W tym roku rząd przeznaczył mniej środków na aktywizacje osób bezrobotnych.
Brygadier Krzysztof Iskierka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim został najlepszym dowódcą Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w województwie łódzkim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat