Artykuły do tagu: Społem

Jedyna taka „Jubileuszowa”
Była jednym z kultowych miejsc na gastronomicznej mapie Piotrkowa czasów PRL-u. To także jedyna w tamtym okresie piotrkowska kawiarnia kategorii pierwszej. Tu nie wypadało nie bywać. Charakterystyczny neon – filiżanka z unoszącymi się nad nią wonnymi obłoczkami kawy – jeden z najpiękniejszych w Piotrkowie, wieczorami zachęcał do przestąpienia progu lokalu. „Jubileuszowa” mieściła się w sercu piotrkowskiego śródmieścia, w budynku wzniesionym w stylu modernistycznym specjalnie dla ówczesnego PSS „Społem”.
Rozpoczęto remont DH Sezam w Piotrkowie
Dom Handlowy Sezam został tymczasowo zamknięty, wszystko przez gruntowny remont obiektu. Po zakończeniu prac przy elewacji, przyszedł czas na odnowienie wnętrza. Przebudowana będzie cała powierzchnia budynku, zarówno ta, która użytkowana jest przez stoiska PSS Społem, jak i część wykorzystywana przez innych najemców. Od czerwca w domu handlowym przy ul. Sienkiewicza pojawi się drogeria Rossmann.
Teraz bilety kupisz także w Społem
Od niedawna bilety MZK można kupić w sieci sklepów spółdzielni Społem. Do tej pory dostępne były jedynie u kierowcy czy w kiosku. Teraz lista punktów sprzedaży powiększyła się i to znacznie. - To odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców - mówi prezydent Piotrkowa.
Zburzyli schody przy Sezamie
Jak zapowiadali, tak zrobili – marmurowych schodów przy Sezamie już nie ma.
Nowa mini galeria handlowa w Piotrkowie
Wciąż rosnąca liczba Biedronek (i innych dyskontów) w mieście daje jej się we znaki, Spółdzielnia Społem jednak nadal mocno się trzyma, czego dowodem planowane inwestycje. I to nie byle jakie, bowiem przy Al. Armii Krajowej ma powstać mała galeria handlowa. Inwestycje nie ominą również Sezamu.
Piotrkowskie „Społem” obchodzi jubileusz 90-lecia. Swego czasu spółdzielnia była odpowiedzialna za niemalże całe zaopatrzenie piotrkowian w żywność. Najwięcej członków, ponad 7 tysięcy, piotrkowskie „Społem” liczyło pod koniec lat 80...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat