Artykuły do tagu: Spirytus

Zamiast do zniszczenia, spirytus trafił do szpitala
154 litry spirytusu z nielegalnej produkcji trafiło na potrzeby Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Przechwycony przez służby alkohol zamiast do zniszczenia został przekazany do lecznicy w celu odkażania powierzchni.
Kolejne nielegalne wyroby zabezpieczone przez piotrkowską KAS
Prawie 12 tysięcy sztuk papierosów, ponad 18 kilogramów tytoniu oraz 27 litrów spirytusu bez akcyzy tylko w lutym zabezpieczyli piotrkowscy funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.
Tytoń i spirytus bez akcyzy
7000 sztuk papierosów, prawie 70 kg tytoniu i 37 litrów spirytusu bez akcyzy ujawnili łącznie tomaszowscy policjanci. Skarb Państwa mógłby stracić ponad 62 tys. zł.
W mieszkaniu miał linię do odkażania spirytusu
Tomaszowscy policjanci, działając wspólnie z Urzędem Celnym w Piotrkowie, ustalili, że znany z wcześniejszych konfliktów z prawem 33-letni mieszkaniec Tomaszowa może posiadać nielegalne wyroby akcyzowe.
Dwa lata więzienia za nielegalny spirytus i tytoń?
Tomaszowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją od dłuższego czasu obserwowali 43-letnią mieszkankę Tomaszowa, o której wiedzieli, że może zajmować się sprzedażą alkoholu bez polskich znaków akcyzy.
Piotrków: Świętowali Dzień Niepodległości?
Ponad 100 litrów spirytusu zabezpieczyła policja po zatrzymaniu dwóch piotrkowian, którzy w okolicy lotniska przenosili w baniakach alkohol. Mężczyźni trafili do aresztu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat