Artykuły do tagu: Spartakiada

Wola Krzysztoporska: Zapraszają na wakacyjną spartakiadę!
Koszykarski konkurs rzutów za trzy dla dorosłych, rzut piłką lekarską, żonglerka, hula-hop i wiele innych sportowych atrakcji oraz nagrody dla najlepszych czekają na uczestników wakacyjnej spartakiady, która już 28 lipca w Woli Krzysztoporskiej.
Samorządowcy z Woli Krzysztoporskiej najlepsi w powiecie!
Rekreacyjnym spływem kajakowym w Łęgu Ręczyńskim (Placówkach) zakończyła się seria rozgrywek w ramach organizowanej już po raz 19 Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego. W klasyfikacji generalnej drużyna samorządowców z Woli Krzysztoporskiej zajęła pierwsze miejsce!
Spartakiada Honorowych Dawców Krwi
Biegi w workach, rzuty do tarczy, skoki w dal - to tylko niektóre z konkurencji, z którymi zmierzyli się członkowie Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża podczas imprezy zorganizowanej w Rozprzy.
7 lipca podsumowanie Spartakiady Władz Samorządowych
W ostatniej konkurencji (siatkówce) rozegranej w ramach XVIII Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego, wystartowało 10 zespołów. Najlepsza okazała się drużyna Łęk Szlacheckich.
Samorządowcy z Woli Krzysztoporskiej ograli wszystkich
Reprezentacja samorządowców z Woli Krzysztoporskiej okazała się najlepsza w piłkarskim turnieju, który był szóstą konkurencją w ramach XVIII Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego.
Powiatowa Spartakiada w Łękach Szlacheckich
Zacięta walka... a jednocześnie dobra zabawa i integracja – rozpoczęła się XVIII edycja Spartakiady władz samorządu powiatu piotrkowskiego.
Samorządowcy z Woli Krzysztoporskiej najlepszymi siatkarzami powiatu
To były rozgrywki okupione dużym wysiłkiem (a nawet jedną kontuzją), ale opłacało się. Drużyna samorządowa z Woli Krzysztoporskiej stanęła na najwyższym stopniu podium w pierwszej konkurencji XVIII Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego - piłce siatkowej.
Z rakiem można normalnie żyć
Piotrkowskie Amazonki stanęły na podium podczas tegorocznej Wojewódzkiej Spartakiady w Łowiczu – zajęły III miejsce.
Krwiodawcy integrowali się na sportowo
W sobotę w Babach odbyła się Spartakiada Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK. Uczestniczyło w niej 9 zespołów: Baby Moszczenica, Gorzkowice, Wola Krzysztoporska, Pabianice, Piotrków, MPK Łódź, Idzikowice k/Opoczna i Tomaszów.
Piotrkowskie Amazonki zdobyły złoty medal podczas XX Ogólnopolskiej Spartakiady Amazonek, która zakończyła się wczoraj w Poznaniu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat