Artykuły do tagu: Spółka

Wolbórz: KOM-WOL już w nowym budynku
Ty nie masz nic, ja nie mam nic, więc razem mamy tyle, żeby zbudować fabrykę - tak Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza, nawiązując do sceny z filmu „Ziemia obiecana, podsumował uroczyste otwarcie nowej siedziby spółki KOM-WOL.
Elektrociepłownia Piotrków Sp. z o.o. Powstanie nowa spółka miejska?
W środę 26 czerwca Rada Miasta zdecyduje, czy utworzona zostanie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Elektrociepłownia Piotrków. Zadania, jakie staną przed nową spółką to produkcja i dystrybucja ciepła, produkcja energii elektrycznej, ale przede wszystkim inwestycje związane z modernizacją i rozbudową systemu ciepłowniczego.
Który prezes zarobił najwięcej?
Niedawno przejrzeliśmy oświadczenia majątkowe władz miasta. Teraz sprawdzimy władze spółek z udziałem miasta.
Kontrakty na 12,5 mln złotych podpisała Zamet Industry w Piotrkowie (jedna ze spółek dawnej Piomy) z norweską spółka będąca czołowym dostawcą wyposażenia morskich platform wiertniczych.
Będą przekształcać Miejski Zakład Komunikacji w Tomaszowie w spółkę prawa handlowego.
Szukają inwestora dla szpitala przy Roosevelta
Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie prawdopodobnie zostanie przekształcony w spółkę z udziałem powiatu, pracowników placówki oraz inwestora strategicznego.
W Kleszczowie planują budowę lotniska
Za kilka lat pod Kleszczowem pojawi się lotnisko. Z pasa startowego będą mogły korzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy transportujący towar. Takie plany ma Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów. Koncepcja lotniska jest już prawie gotowa.
Utworzą spółkę, żeby zmniejszyć deficyt szpitala?
Dyskusja dotycząca sytuacji Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie zdominowała wtorkową sesję Rady Powiatu Piotrkowskiego.
Piotrków: Czy PKS przetrwa?
Powstała w ubiegłym roku spółka Piotrkowska Komunikacja Samochodowa, założona przez pracowników PKS-u i piotrkowskie Starostwo Powiatowe, nie otrzymała kredytu na wykup udziałów przedsiębiorstwa od Ministerstwa Skarbu Państwa.
Niedawno w siedzibie piotrkowskiego PKS-u odbyło się Walne Zgromadzenie Wspólników Piotrkowskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Wybrany został zarząd spółki oraz rada nadzorcza. Wiadomo również, że firma zaciągnie kilkumilionowy kredy bankowy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat